Jídlo a pití

Občerstvení na dětskou oslavu

Občerstvení na dětskou oslavu

Dětské oslavy jsou vždy pro naše ratolesti velkým zážitkem. Kromě zábavy je však nutné návštěvníkům samozřejmě připravit i odpovídající pohoštění. V následujícím článku vám představíme několik tipů na občerstvení na dětskou oslavu.

Koláče a buchty

Pokud není součástí oslavy sladký narozeninový dort, můžete popřemýšlet nad upečením koláče nebo buchet, které mají děti obvykle velmi rády. Dejte však pozor, ať se nejedná o těžko stravitelné varianty, které mohou ovlivnit denní plánované aktivity.

Ovocné mísy

Chcete dětem na oslavě nabídnout spíše zdravější alternativu občerstvení? Pak může být skvělou volbou ovocná mísa. Díky sladkým chutím jistě ukojíte dětské mlsné jazyky a zároveň dodáte dostatek rychlou energii pro náročné aktivity během dne.

Mohlo by vás také zajímat: Nejlepší přílohy ke steaku

Pomazánky

Že jsou pomazánky nudné a hodí se spíše pro dospěle? Pokud zapojíte svoji fantazii, můžete tento mýtus hravě překonat. I klasiky jako vajíčková, tuňáková nebo tvarohová pomazánka mohou nadělat spoustu parády pokud je dokážete dobře naaranžovat na pečivo například s pomocí zeleniny. Vyhrajte si proto s přípravou a zkuste vymyslet zajímavé motivy.

Mini hamburgery

Jednoduché a líbivé pokrmy které zasytí jsou na dětskou oslavu ideální volbou. Jedním z nich jsou například zmenšené hamburgery. Jejich přípravu zvládnete sami doma, ale koupit je můžete i hotové od jídelního dodavatele.

Zvolte variantu podle preferencí

Vůbec nejlepší volbou je pak promluvit přímo s oslavencem a zeptat se, jaké jsou jeho osobní preference. Ať už máte jakékoliv plány, primárně byste se měli snažit uspokojit právě svou ratolest a splnit na narozeniny její přání ve všech ohledech.

Zdroj: tasteofhome.com