Zábava

O co se vsadit

O co se vsadit

Sázky s přáteli nebo rodinou mohou být zábavnou hrou nebo i stvrzením osobní motivace. Často však dochází k nedostatku inspirace o co se vsadit a co nabídnout do hry. V následujícím článku vám tak přineseme několik inspirativních tipů pro zábavné sázky.

Finanční obnos

Sázky o peníze patří mezi nejběžnější. Díky vsazenému obnosu obvykle získáte dostatek motivace obsahem sázky vtaženi do hry. Výše sázky záleží jen na vaší domluvě, vždy byste ale měli myslet na to, že částka by měla být spíše symbolická a rozhodně by neměla nikterak ohrozit váš běžný rozpočet. Zároveň nemusíte vsázet přímo určitou částku, ale domluvit se například i na zaplacení společné večeře nebo návštěvy kina.

Osobní drobnost nebo charakteristický předmět

Nechcete vkládat do hry peníze, ale zároveň nemáte jiný nápad na vklad s podobnou důležitostí? Zkuste pro sázku vybrat předmět, který nemá reálnou finanční hodnotu, ale je vám blízký z jiných důvodů. Symbolika může hrát velmi důležitou roli a sázka tak nabere nový rozměr.

Mohlo by vás také zajímat: Exotická jména pro děti

Ztrapnění prohrávajícího

Jestliže nechcete do hry vložit ani osobní maličkosti, vyberte si nějakou aktivitu, která přinese přijatelné ponížení prohrávajícího. Procházka ve spodním prádle nebo oslovení cizího protějšku na ulici může být dostatečným trestem za nedodržení sázkou stanovených pravidel.

Poskytnutí služeb vyhrávajícímu

Pikantní a motivující vklad do sázky může být také slib, že prohrávající musí plnit služby v určité oblasti pro vyhrávajícího. Domluvit se dá například na vaření, úklidu, řízení nebo masáži.

Zdroj: Askapril.com