Zábava

Nejlepší tresty za prohru

Nejlepší tresty za prohru

Sázky a výzvy jsou velmi oblíbenou zábavou mezi přáteli. V případě vaší výhry máte jistě právo na náležitý trest pro vašeho soupeře. Mezi nejlepší tresty za prohru může patřit například:

  • nelichotivý sestřih nebo barva vlasů
  • nahrání nechtěného obsahu na sociální sítě
  • náročná fyzická aktivita
  • konzumace neoblíbeného jídla či pití

Nelichotivý sestřih nebo barva vlasů

Vlasy a účesy bývají často předmětem trestů za prohranou sázku. Můžete se vsadit, že prohrávající se vyholí dohola nebo si například obarví kadeře na růžovo. Nezapomeňte specifikovat také dobu, po kterou musí účes či sestřih nosit.

Nahrání nechtěného obsahu na sociální sítě

Jste si svou výhrou skutečně jistí? Můžete vložit do hry nahrání nelichotivého obsahu na sociální sítě. Změna vaší profilové fotky na trapný obrázek nebo přidání videa či obrázku v příšerném kostýmu může být velmi dobrým trestem.

Mohlo by vás také zajímat: O co se vsadit

Náročná fyzická aktivita

Mezi nejlepší tresty za prohru musíme zařadit také fyzické aktivity. Vysoký počet kliků, dřepů nebo třeba běh na dlouhou vzdálenost bude jistě dostatečným trestem.

Konzumace neoblíbeného jídla či pití

Víte, že váš oponent nemá rád určitý druh jídla nebo pití? Vsaďte se, že prohrávající zkonzumovat určitý objem stanoveného nápoje či pokrmu. Myslete však na zdravotní stránku věci a zvolte takové množství, které nebude nijak nebezpečné.

Buďte kreativní

A ještě malá poznámka na konec. Nejvíce prohrávajícího potrápíte, pokud mu vymyslíte trest přímo na míru. Nechte proto průchod své fantazii a zamyslete se, jaké oblasti pro něj mohou být háklivé a zároveň se nachází v rámci únosnosti běžných trestů za prohry.

Zdroj: Hobbylark.com