Ostatní

Nejhloupější znamení zvěrokruhu

Nejhloupější znamení zvěrokruhu

Věříte na znamení zvěrokruhu? Pak jste se jistě setkali s tím, že se jednotlivým znamením přidělují různé vlastnosti. Možná vás někdy napadlo, jaké je nejhloupější znamení zvěrokruhu a přesně na tuto otázku, která dorazila od čtenáře do naší redakce se vám pokusíme odpovědět.

Každé znamení má své charakterové klady a zápory

Hned v začátku článku je nutné konstatovat, že jednoznačné určení toho, které je nejhloupější znamení zvěrokruhu není možné. Každé znamení má své klady a zápory, které se vzájemně kompenzují a nedokonalosti v jedné oblasti jsou vždy vynahrazeny jinými silnými stránkami.

Znamení, která mohou mít sklony k neinteligentnímu jednání

Pokud zvěrokruhu věříte, dá se i přes výše zmíněné okolnosti identifikovat, že některá znamení mohou mít tendenci k méně inteligentnímu chování a jednání. Patří mezi ně zejména následující.

Rak

Lidé narození ve znamení raka mohou často jednat velmi impulzivně a bez dostatečného rozmyslu, což v mnoha situacích přináší nesprávná až hloupá rozhodnutí.

Střelec

Střelci jsou často tak trochu sobečtí a schopnost dělat správná a chytrá rozhodnutí jim odepírá to, že mají na prvním místě většinou především sami sebe.

Beran

O beranech se říká, že jsou chytří a hloupí zároveň. V některých věcech mohou excelovat a jiných být zase výrazně podprůměrní. Pokud se tedy zaměříte pouze na vybranou oblast, můžete u nich často narazit na nepochopitelné jednání.

Vše berte s nadsázkou

Nakonec je ještě třeba konstatovat, že přisuzování charakterových vlastností na základě zvěrokruhu je potřeba brát s nadsázkou. Je například krajně nevhodné odsoudit někoho, protože se narodil v daném znamení a očekávat od něj neinteligentní chování. Vždy posuzuje člověka podle jeho reálného chování.

Zdroj: Leadbystars.com