Móda a styl

Modré kabelky – k čemu se hodí? A kterou si vybrat?

Modré kabelky – k čemu se hodí? A kterou si vybrat?

Modrá. Jedna ze základních barev škály. Barva, která přináší klid a vypadá skvěle nejen na oblečení, ale také na různých doplňcích. A jedním z nich může být i vaše nová kabelka. Nespočet odstínů modré barvy vám dává možnosti, o kterých se vám ani nesnilo! Alespoň jednu modrou kabelku toto léto zkrátka musíte mít!

Fantastický doplněk pro každou příležitost

Modré tóny jsou geniální v tom, že se hodí prakticky k jakémukoli outfitu. Záleží čistě jen na vás, pro jakou příležitost svou novou kabelku hledáte. V online obchodě CCC najdete opravdu široký výběr modrých kabelek ke všem událostem, které vás jenom napadnou! Modrá kabelka patří k hitům letošní sezóny!

Léto si vyloženě žádá alespoň jednu kabelku, kterou využijete na cestě k moři, bazénu nebo rybníku. Takovou, do které dáte ručník, opalovací krém, sluneční brýle a něco ke čtení. Takovou, ze které léto doslova září! Nechte se inspirovat dobou minulou a sáhněte po taškách, které jsou z materiálu imitujícího lýko. V kombinaci s blankytně modrou barvou vypadají nesmírně jemně a žensky! Doplňte je třeba o pastelově modré plavky a váš nový letní outfit je na světě!

V prázdninovém období také není nouze o různé večírky a party. I na ty je dobré mít vhodnou společnici, do které uložíte to nejnutnější, ale zároveň vás nebude omezovat v pohybu a nebude příliš těžká. Zvolit můžete buď klasické psaníčko do ruky nebo trendy crossbody kabelku s řetízkem. Můžete se držet blankytně modrých tónů, nebo trochu popustit uzdu originalitě a sáhnout po výrazných, tmavě modrých tónech. Obě varianty skvěle podtrhnou vaše letní opálení!

A když dovolená skončí a je čas vrátit se do pracovního procesu? Pro tu příležitost jsou vám k dispozici klasické kabelky v různých tónech modré. A některé z nich jsou dostatečně velké i na to, aby se vám do nich vešel notebook a pracovní dokumenty!

S nádechem originality

Toužíte po tom být za každou cenu originální a patříte k těm, které sledují nejnovější módní trendy a nebojí se experimentovat? Modré kabelky jsou k tomu ideální příležitostí! To pravé pro vás budou pořádné odlesky! Nechte v letním slunci rozzářit modrou kabelku ve vysokém lesku. Jen málokterý doplněk dokáže být tak odvážný a elegantní zároveň!

Není lesk jako blesk to pravé pro vás? Velmi zajímavě vypadají kabelky, které jsou inspirované letním lenošením – vypadají totiž jako polštářky. Měkké linie, příjemné materiály, polštářový vzhled. Doslova vybízí ke zpomalení a využití každého stinného místa, kde byste si ji mohly dát pod hlavu a chvilku zavřít oči.

A když jsme u originality, rozhodně nemůžeme opomenout klasiku 90. let – ledvinku. Oblíbený doplněk, díky kterému budete mít volné obě ruce, ale zároveň vše co potřebujete hezky u sebe. Ledvinka se hodí na prázdninové toulky městem a je skvělou společnicí na zahraniční dovolené v přeplněných ulicích.

Kombinace bez legrace

Co je hlavní výhodou modré barvy? Že se hodí prakticky ke všemu! Pastelová modrá bude dokonale vypadat k džínám, klasickému bílému tílku a bílým sneakers. Tmavá modrá si skvěle rozumí s výraznou žlutou barvou, kterou perfektně doplní. Vyzkoušejte třeba kombinaci výrazných žlutých šatů a klasické tmavě modré kabelky. Dokonalá letní souhra!