Móda a styl

Módní dámské sportovní šaty na léto 2023

Módní dámské sportovní šaty na léto 2023

Jestliže nosíte rády na sport nebo na sportovní události šaty a nevíte si letos rady s výběrem, nemusíte zoufat. V následujících řádcích vám totiž povíme, které modely budou v kurzu. Proto čtěte a pojďte se inspirovat s námi!

Jaký střih sportovních šatů letos vybrat?

Chcete-li být letos in, můžete vsadit na dámské sportovní šaty v slim fit i v regular fit provedení. Dobré je, abychom se vždy řídily typem své postavy. Máme-li normální nebo štíhlou postavu, budou nám slušet dámské sportovní šaty v slim fit provedení. Pokud máme nějaké to kilo navíc, oceníme sportovní šaty v regular fit verzi. Vysokým ženám pak budou slušet dámské sportovní maxi šaty. Nízké ženy by tento model zbytečně opticky zkracoval. Pro dámy nižšího vzrůstu se výborně hodí dámské sportovní šaty ke kolenům. V módě budou kousky s ramínky i bez nich. Máte-li silnější paže, zkuste vsadit na kousky s tenkými ramínky.

Jaké vzory, barvy a motivy budou letos na šatech in?

Abychom šly letos s dobou, bude to chtít dámské sportovní sukně a šaty v módních barvách. Pokud nejste zrovna módní guru, čtěte dále. Letos budou in především dámské sportovní šaty v přírodních a v pastelových barevných tónech. Světle modré, oříškové i zelené šaty tak budou tím správným řešením. Vsadit však můžete i na černou nebo na bílou klasiku. Černá a bílá jsou totiž barvy univerzální, které z módy nevychází. Lehce je tak sladíte i s dalším pestrobarevným oblečením nebo s oděvy a s doplňky se vzory a s motivy. Vzorované mohou být konec konců i vaše sportovní šaty. Letos budou hrát prim zvířecí a květinové vzory. Vždy tak bude záležet na vás a na vašem vkusu.

S čím dalším kombinovat sportovní šaty?

Sportovní šaty mohou dámy nosit s mladistvými sneakersy. In budou nízké modely, ale i ty vyšší na platformě. K dámským sportovním šatům se pak hodí i klasická baseballová čepice a sportovní batoh. Nosit k nim můžete i trendy ledvinku s potiskem. Ledvinky jsou totiž opět v módě a do sportovních outfitů jsou jako stvořené. Výborně se hodí např. k teplákovým šatům. Stylové dámské teplákové šaty by letos neměly chybět v šatníku žádné moderní dívce či ženě.