Jídlo a pití

Levné občerstvení na párty

Levné občerstvení na párty

Chystáte se uspořádat párty, ale rádi byste pošetřili svůj rozpočet? Jednou z položek, na které se dá poměrně snadno ušetřit je občerstvení. Jaké zvolit ingredience a jaké je nejlepší levné občerstvení na párty? Vybírat můžete například z:

  • Jednohubky s pomazánkou domácí výroby
  • Těstovinový salát
  • Bramborové lupínky
  • Zapečené sandwiche

Jednohubky s pomazánkou domácí výroby

Naprostou klasikou pro pohoštění na domácích oslavách jsou různé druhy jednohubek. Pokud chcete na jejich výrobě ušetřit, ale zachovat jejich výbornou chuť, můžete vsadit na domácí výrobu pomazánek. Postačí vám například tvaroh, tavené sýry a česnek. K tomu nakoupíte pečivo a levné občerstvení na párty je na světě.

Těstovinové saláty

Chcete zvolit lehčí variantu pokrmu? Těstovinový salát může být dobrou a zároveň finančně nenáročnou variací. Těstoviny můžete smíchat například s pestem a zeleninou a přidat k nim vaše oblíbené koření. Za velmi dobrou cenu tak získáte zajímavý pokrm, který rozhodně neurazí.

Mohlo by vás také zajímat: Občerstvení na dětskou oslavu

Bramborové lupínky

Pokud chcete opravdu velmi levnou alternativu, můžete vyzkoušet přípravu domácích bramborových lupínků. Postačí vám správně nakrájet brambory, okořenit je a nechat je vysmažit na pánvi v oleji. Náklady jsou minimální a výsledná chuť perfektní.

Zapečené sandwiche

Toustovač má doma téměř každý, pokud si s přípravou sandwiche v něm trochu vyhrajete, přidáte několik vrstev ingrediencí a vložíte zeleninu, můžete se spolehnout, že i s takto obyčejným pokrmem sklidíte u hostů úspěch.

Zdroj: money.usnews.com