Vztahy a láska

Když se ženatý muž zamiluje

Když se ženatý muž zamiluje

Když se ženatý muž zamiluje mohou mít jeho projevy náklonnosti celou řadu podob. V následujícím článku si popíšeme ty nejčastější z nich a prozradíme vám, jak takové chování číst.

Chce s vámi trávit čas

V zamilovanosti hledají lidé každou možnost pro setkání s milovanou osobou. Pokud jste zaregistrovala, že se jeho zájem o trávení času s vámi v poslední době rapidně navýšil, je velmi pravděpodobné, že se s vámi cítí skvěle a možná se do vás i zamiloval.

Chová se ve vaší přítomnosti jinak než běžně

Obecně je samozřejmě změna chování jednou z hlavní známek projevu lásky. Pokud máte pocit, že se k vám ženatý muž začal zničehonic chovat jinak, snaží se vás zaujmout a bojuje o vaši pozornost, může to být známka zamilovanosti.

Mohlo by vás také zajímat: Jak se pozná zamilovaný vodnář

Nesdílí s vámi informace o svém manželství

Pokud s vámi muž nemluví o svém manželství a milostném životě, může to mít dva důvody. Tím prvním je, že nechce ranit vaše city a vnímá váš vztah jako něco víc než přátelství. Druhou interpretací může být jeho nespokojenost s tím, jak se manželství odvíjí. V obou případech se jedná o známku toho, že k vám něco cítí.

Chce se bavit o vašich budoucích plánech

Pokud máte pocit, že se nenápadně vyptává na vaši budoucnost a zajímá se o vaše výhledové plány, může to být poměrně explicitní znak jeho zájmu. Jestliže navíc i naznačuje, že v jeho plánech figurujete i vy, jedná se již o jasný projev jeho náklonnosti a zamilovanosti.

Další znaky

Uvedené znaky samozřejmě nejsou jediné, které mohou nasvědčovat, že se do vás zamiloval ženatý muž. U každého se projevuje láska individuálně. Zkuste si tak všímat například jeho řeči těla. Nejlepším řešením je pak vždy zvolit otevřený rozhovor a na vše se zeptat.

Zdroj: hackspirit.com