Zdraví a krása

Kaskádovitě sestříhané vlasy

Kaskádovitě sestříhané vlasy

Vlasy jsou korunou krásy. Chcete-li vzdušný a svěží účes, který se vám bude dobře a snadno nosit pro dlouhé i polodlouhé vlasy, pořiďte si kaskádovitě sestříhané vlasy.

Jednoduchý střih

Blíží se léto a svěží dny plné slunce. Jak si zajistit lehký účes, který vám bude vlát ve vlahém větříku? Vyberte si kaskádovitě sestříhané vlasy. Každým rokem nastávají jiné trendy, které vždy zaujmou. Rovným vlasům, které jsou všechny stejné, už odzvonilo. Postupně sestříhané vlasy sluší každé ženě. Vypadají velmi hezky a svěže.

Výhody sestupného sestřihu

Sestupný střih má mnoho výhod. Hodí se i na vlasy krátké, je lehký a nadýchaný. Vlasy si můžete upravit stylingem nebo vyfoukat, aby získaly ten správný tvar.

Velký objem

Klasické střihy vévodí spíše hladkým účesům, které však vypadají poněkud zplihle, obzvláště po dlouhém a náročném dni. Sestupný sestřih vlasy nadzvedne a dodá jim objem. Při foukání vlasů použijte kulatý kartáč, který vlasy ještě více nadzvedne.

Husté i jemné vlasy

Jestliže máte vlasy hodně husté, sestupný sestřih je provzdušní a budou lehčí. Nebudete mít na hlavě helmu a účes se bude víc pohybovat. Hodí se na mnoho druhů účesů, na jakoukoliv příležitost. Díky stříhání vlasy získají také lepší a zdravý vzhled. Odstraníte konečky, které jsou roztřepené a vlasy budou vypadat skvěle.

Barvení

Vlasy si můžete nechat nabarvit. Kaskádovému střihu svědčí obzvláště barevné přechody, jako ombré nebo balage. Na konečcích vlasů se vyjímají úžasně různé odstíny. Dejte si i netradiční barvy nebo střihy.

Kaskádový střih má několik možností

  • moderní dvojitá kaskáda
  • odstupňovaná kaskáda
  • otrhaná kaskáda, vhodná pro moderní vlčí účes

Můžete si svůj účes také navlnit a kaskádový sestřih tak získá nové rozměry. Aby vám kudrny držely, použijte pěnu nebo gel. Budete vypadat naprosto skvěle. Vlasy získají na objemu a budou mít zdravý vzhled.