Lifestyle

Jaký dámský batoh vybrat? Rady stylistů

Jaký dámský batoh vybrat? Rady stylistů

V posledních letech na přehlídkových molech kralují dámské batohy. Nosí je nejen teenagerky, ale i dospělé ženy, protože tvoří zajímavý prvek více či méně formálního outfitu. Batohy jsou funkčnější než kabelky a jsou ideální pro mnoho příležitostí. Jaký model dámského batohu se vyplatí koupit?

Dokonalý dámský batoh – co to je?

Dámský batoh by se měl vyznačovat pečlivým zpracováním a ladit s naším stylem oblékání. Do modelů s četnými kapsami a přihrádkami se vyplatí investovat, zvláště pokud máme spoustu drobností, které sebou nosíme. Velmi důležitou roli hraje i samotný materiál batohu. Batoh nahradí tašku na trénink nebo kabelku do kanceláře, vždy perfektně plní svou roli. Jaký model vybrat? Podívejme se, co je právě teď trendy. Vybírejte si takové batohy dámské, které splní vaše náročné požadavky.

Dámské batohy jsou velmi často pracovní pomůckou pro návrháře, kteří kombinují vytváření nových tvarů a vzorů. Velmi často se můžeme setkat s batohy s květinovými výšivkami nebo potisky. Neméně oblíbené jsou dámské batohy s nápisy. V závislosti na vzoru a střihu jsou tyto batohy určeny různým skupinám žen. Ty s nápisy rozhodně více odpovídají vkusu mladých žen a teenagerů. Na druhou stranu elegantní designy osloví spíše zralejší ženy.

Dámský batoh by měl být funkční a stylový

Všichni máme vůči batohům svá očekávání a nejčastěji vybíráme ty, které splňují alespoň většinu z nich. Pro ženy jsou důležité jiné úvahy při rozhodování o nákupu než pro muže. Dámy při výběru batohu dbají především na barvu a módní střih, pánové na pohodlí a funkčnost. Žena dbá také na dokonalé zpracování, pečlivé lemování a kvalitu komponentů. Vybrat si není v nepřeberné nabídce není nijak jednoduché. Vybírejte nejen podle vzorů či barev, ale také zvolte vhodný materiál a velikost batohu.

Dámský batoh s různobarevnou plátěnou přední částí může být perfektním doplňkem k letnímu stylingu do práce i na odpolední procházku po městě. Můžete ho nosit k džínám a bílé lněné košili. Velmi zajímavý efekt dodá kombinace látky s hustou vazbou a ekologické kůže. Nastavitelné ramenní popruhy a dvě kapsy zvyšují komfort používání batohu. Kvalitní tepláková souprava na answear.cz si žádá také kvalitní módní doplněk, kterým bude právě sportovní batoh. Barvu stačí sladit s barvou obuvi. Sáhněte například po bílých sneakers a bílém batohu.

Na výběr máte z celé škály modelů. Malý dámský batoh je model, který si získal v posledních letech velkou oblibu. Často je považován pouze za ozdobu, ale má i praktické funkce. Je malý a lehký. Navíc je k dispozici v mnoha barvách a vzorech, což usnadňuje jejich sladění s vašimi stylizacemi. Vícekomorový dámský batoh je druh městského batohu, který vám umožní uspořádat a oddělit své věci tak, aby byly snáze k nalezení. Tyto batohy jsou ideální pro každodenní styling ve sportovním stylu. Na answear.cz najdete na výběr stylové oblečení i batohy.