Finance a peníze

Jaké firmy dávají sponzorské dary

Jaké firmy dávají sponzorské dary

Hledáte finanční podporu pro své činnosti a nevíte, jaké firmy dávají sponzorské dary? Zjistit to můžete pomocí následujících způsobů:

  • na sociálních sítích
  • přímým oslovením
  • na fundraisingových platformách

Sociální sítě

S rozvojem internetového marketingu a rostoucího vlivu tvůrců na sociálních sítích se sponzoři začali orientovat tímto směrem. Jaké firmy sponzorují influencery zjistíte poměrně snadno tím, že budete sledovat jejich obsah a u placených příspěvků uvidíte označení spolupráce. Poté můžete danou firmu kontaktovat a domluvit se s ní na spolupráci i vy.

Samostatnou kapitolou jsou pak na sociálních sítích také různé skupiny, které se specializují na kontakt mezi sponzory a propagátory jejich produktů. I v nich můžete občas narazit na zajímavou nabídku, ale je nutné počítat s velmi vysokou konkurencí.

Mohlo by vás také zajímat: Maximální hotovost u sebe

Přímé oslovení

Přesto, že zájemců o sponzorství je samozřejmě velké množství, stále je funkční variantou i přímé oslovování firem. Vyberte si podniky, které jsou tematicky blízko vaší činnosti, pro kterou byste chtěli získat finance a oslovte je vaším unikátním příběhem. Samozřejmě platí, že se svojí prezentaci musíte výrazně vyčnívat a předvést něco opravdu unikátního, aby měl sponzor vidinu návratnosti svých prostředků.

Na fundraisingových platformách

Jaké firmy dávají sponzorské dary můžete zjistit také registrací na některých z velmi populárních fundraisingových platforem. Pokud je zaujmete, mohou vám přispět na plnění vašeho finančního cíle. Výhodou je navíc, že kromě firem se mohou zapojit i jednotlivci. Nejčastěji pak za příspěvek nabízíte určitou formu pilotního produktu nebo služby.

Zdroj: Wildapricot.com