Technologie

Jak zjistit, kdo co lajkuje na Instagramu

Jak zjistit, kdo co lajkuje na Instagramu

Získávání lajků na sociálních sítích je jedním z hlavních účelů jejich provozování. Často však může být na některých z nich poměrně obtížné zjistit, který uživatel označil svým „To se mi líbí“ jaké příspěvky. V následujícím článku se podíváme, jak zjistit, kdo co lajkuje na Instagramu.

Zjištění lajků na Instagramu bohužel již není možné

Zatímco v minulosti bylo možné na stránce každého profilu pozorovat jeho nedávnou aktivitu, v roce 2019 se rozhodl Instagram pro své uživatele tuto možnost zrušit. Učinil tak z důvodu ochrany osobních údajů. Na jednu stranu se může zdát, že aplikace ztratila část své využitelnosti, na stranu druhou nedochází ke sdílení vašich informací pro další profily a je tak zaručena vyšší bezpečnost osobních dat.

Mohlo by vás také zajímat: Analýza falešných followerů na Instagramu

Ruční procházení aktivity daného uživatele

Pokud vám nevadí, že informace nejsou dostupné na jedno kliknutí a jste ochotní věnovat průzkumu lajků vybraného profilu více času, máte však stále ještě jednu existující možnost.

Instagram totiž nabízí možnost u každého veřejného nebo vámi sledovaného profilu zobrazit, které další profily daný uživatel sleduje. Pokud si pak vybraný profil sledované osoby rozkliknete, můžete u jeho postů vidět zda daná osoba patří mezi ty, kterí označili příspěvek srdíčkem. I zde jsou však již aplikována omezení, protože kompletní výčet osob je ze strany Instagramu také omezen.

Zdroj: alphr.com