Ostatní

Jak zemřel pan Krabs

Jak zemřel pan Krabs

SpongeBob je oblíbenou dětskou pohádkou, která poutá pozornost diváků po celém světě. Jeho příběhy jsou originální a nabízejí přesah daleko za hranice svého žánru. Díky své popularitě zároveň samozřejmě existuje velká fanouškovská základna mezi kterou se v nedávné době začal šířit dokument informující o údajné smrti. Jak zemřel pan Krabs a jaké byly okolnosti jeho úmrtí si rozebereme v následujícím článku.

Vypuštěný dokument

Dokument s názvem „Trial of SpongeBob SpuarePants“ je dvoustránkovým PDF, které obsahuje podrobný popis smrti pana Krabse, její okolnosti, a také výpovědi svědků, kteří s případem mají co dočinění. Jedná se samozřejmě o velmi cenné informace pro celou fanouškovskou komunitu.

Mohlo by vás také zajímat: Na co se podívat

Jaké jsou tedy okolnosti smrti pana Krabse?

Zmíněný dokument poukazuje na to, že byl pan Krabs nalezen mrtvý ve své vlastní restauraci s názvem Krusty Krab s podříznutým hrdlem. V restauraci nebyly nalezeny žádné známky vloupání, ale byla vykradena včetně obsahu pokladny a trezoru s tajným receptem.

Podle koronera byla smrtící rána do těla oběti způsobena špachtlí kovového materiálu, která byla nalezena pohozená nedaleko jejího těla a pokrytá krví. Na zadní straně hlavy oběti se nacházely známky poranění.

Dalším důležitým důkazem se staly stopy, které byly na podlaze v restauraci pana Krabse viditelné díky tomu, že byla pokryta mastnotou z vaření. Mezi stopami byly mimo jiné i stopy hlavního protagonisty seriálu SpongeBoba, nicméně neobjevovaly se v kaluží krve oběti.

Kdo je viníkem?

Dokument nechává smrt pana Krabse nevyjasněnou a možných je tak hned několik scénářů. Mezi fanoušky se diskutuje o nešťastné náhodě a pádu na ostrý předmět. Vyloučeno není ani přičinění Planktona ve spolupráci se SpongeBobem v touze po získání zmíněného receptu.

Zdroj: hitc.com