Ostatní

Jak vzbudit zájem u ex

Jak vzbudit zájem u ex

Litujete rozchodu a chtěli byste se vrátit ke svému partnerovi z dob minulých? Nevíte, jakým způsobem upoutat jeho pozornost a přitáhnout ho zpět k sobě? V následujícím článku se podíváme na několik tipů, jak vzbudit zájem u ex.

Začněte u sebe

Pokud chcete vzbudit zájem u bývalého partnera, téměř bezvýhradně bude platit, že musíte začít u sebe. Ať už rozchod proběhl z jakéhokoliv důvodu, velmi pravděpodobně byl způsoben vaši vzájemnou nekompatibilitou. Bývalý partner nebo partnerka si tedy pamatuje vaší verzi z období, kdy to neklapalo a pokud chcete dosáhnout změny, budete muset projít osobní proměnou.

Naučte se trávit svůj volný čas efektivně a uspokojivě, vyrazte s přáteli, hledejte nové známosti nebo se přihlaste do sportovního kroužku. Zdokonalíte tím svoji osobnost a zároveň přijdete po rozchodu na jiné myšlenky.

Nenarušujte osobní prostor bývalých partnerů

Ať toužíte po bývalém partnerovi sebevíc, měli byste vzít v potaz, že cestou k tomu, jak vzbudit zájem o ex, rozhodně není neustálé uhánění a nátlak. Nechte bývalému partnerovi nebo partnerce dostatek prostoru a respektujte jeho přání či hranice.

Mohlo by vás také zajímat: Jak se pozná zamilovaný vodnář

Jednejte na rovinu

Zároveň se však nebojte jednat na rovinu. Pokud k ex něco cítíte a nikdy to nedáte najevo, nemůžete očekávat pozitivní výsledek. Na bývalého partnera netlačte, ale zkuste si s ním domluvit schůzku nebo si zavolat a sdělit své pocity. Podobné jednání je vždy lepší než utajované snahy o získání pozornosti.

Zdroj: Medium.com