Finance a peníze

Jak vydělat 100 000 Kč měsíčně

Jak vydělat 100 000 Kč měsíčně

V dnešní nelehké době možná stále častěji přemýšlíte o tom, že čas, který trávíte ve svém zaměstnání sice přináší jisté výsledky, ale radost z věcí, které si za vydělané peníze koupíte, neustále klesá. Důvod je prostý: peněz je na ně potřeba stále více. Proto jen nesněte, vydejte se cestou za dobrodružstvím a poznejte svět, který vám ukáže, jak vydělat peníze v mžiku. Co třeba takových 100 000 Kč v jednom měsíci?

Kudy k penězům? Práce je dost

Peníze sice nerostou na stromech, získat se ale dají. A i když je 100 000 Kč měsíčně smělý cíl, rozhodně není nedosažitelný. Pokud vám příjem z vašeho zaměstnání nestačí, přiberte si další. Velké cíle zkrátka vyžadují velkou snahu.

Možností a způsobů přivýdělku je hned několik. Můžete mít vedlejší zaměstnaní na částečný úvazek, můžete si domluvit práci z domova, anebo zkuste pracovat na volné noze jako tzv. freelancer. Pokud máte nějaké užitečné schopnosti nebo znalosti (a má je prakticky každý), jistě si svoji klientelu najdete. A pokud budete dobří, 100 000 Kč měsíčně spolu s vaším základním příjmem nemusí být nereálných.

Sázka na štěstěnu

O poznání méně jistou cestou k velkému výdělku je hazard. K cíli ale může vést v mnoha podobách. Mezi ty hlavní patří:

  • Loterie
  • Stírací losy
  • Sportovní sázky

Nečekejte roky na vysněnou dovolenou a zkuste si vsadit například loterii. Není nic jednoduššího. Je přitom možné, že právě na vás se štěstí trochu usměje a přinese vám peníze o kterých se vám včera jen snilo. Život žijete jen jeden, a proto si plňte sny podle svých představ a přání, a ideálně co možná nejrychleji.

Loterii můžete vsadit prakticky kdykoliv, výhodou je, že víte hned, zdali jste vyhráli. Pozvěte na sázku o číslech své nejlepší přátele a podělte se spolu s nimi o štěstí. Nemáte co ztratit. Také stírací los si můžete koupit cestou domů z nákupu.

Nemáte doma něco cenného?

Zkuste si projít půdu nebo sklep. V dnešní době se sbírá prakticky cokoliv a možná, že i předměty, na které jste dávno zapomněli, nabyly na hodnotě a dnes vám přinesou velkou sumu, třeba 100 000 Kč.

Také pokud máte doma zlaté šperky nebo jiné starožitnosti, jste na půl cesty k dosažení svého cíle. Nechte si je nacenit a uvidíte, že peníze nemusí být tak daleko.