Zdraví a krása

Jak vyčistit slinivku

Jak vyčistit slinivku

V tomto článku se dozvíte zajímavé tipy a triky, jak vyčistit slinivku. Slinivka je součást našeho trávicího systému a plní životně důležité funkce. Podpořit čištění slinivky můžete například pomocí následujícího 

  • Regenerace lymfy
  • Voda a ovoce
  • Inhalace s esenciálními oleji
  • Metoda C.I.C.

Regenerace lymfy

Lymfa je nažloutlá tekutina v našem těle, která se stará o imunitní systém a ochranu před virovými nemocemi. Její regenerace může pomoci vyčistit slinivku. K rozproudění dochází při plavání či rychlejší chůzi. Pokud nejste velkými fanoušky pohybu, můžete si zajít na masáž, která rozproudění lymfy podporuje.

Voda a ovoce 

Nepodceňujte ani dostatečný přísun vody a ovoce. Voda podporuje vyloučení špatných látek z těla a pomůže tak vyčistit slinivku díky jejímu složení.

Ovoce by mělo hrát ve Vašem jídelníčku za čistou slinivkou velkou roli. Záleží jen na Vás, jaký druh ovoce zvolíte, ale zkuste ovoce konzumovat alespoň dvakrát denně.

Inhalace s esenciálními oleji

Pára a její následná inhalace obohacena o esenciální olej lisovaný z družiny mateřídoušky Vám pomůže v léčbě znečištěné slinivky. Při inhalaci si nezapomeňte přes hlavu přehodit ručník, aby nedošlo ke zbytečnému úniku páry.

Mohlo by Vás také zajímat: Kam se zánětem šlach

Metoda C.I.C.

Jedná se o holistickou metodu léčby, která se vyznačuje celkovou vnitřní očistou těla. Pomocí preparátů Joalis, což jsou přírodní doplňky stravy se z těla a převážně ze slinivky vyplavují toxiny a nastane tak proces obnovy slinivky.

Návštěva doktora

Samozřejmě je ve všech případech nutné konzultovat vaši situaci s ošetřujícím lékařem. Jenom ten vám poskytne indiv

Zdroj: Thehealthyjournal.com