Technologie

Jak se přihlásit na Messenger bez hesla

Jak se přihlásit na Messenger bez hesla

Zapomenuté heslo je vždy nepříjemným problémem, který vyžaduje určitou dávku úsilí pro vyřešení. Jestliže se i vám heslo vytratilo z paměti, připravili jsme pro vás krátkého průvodce, který vám odpoví na otázku, jak se přihlásit na Messenger bez hesla.

Obnovení hesla

Heslo bude samozřejmě nutné obnovit. Protože Messenger jde kromě Facebookového účtu využívat také v mobilní aplikaci máte na výběr dvě možnosti způsobů obnovení

  • Obnovení skrze mobilní aplikaci
  • Změna hesla skrze internetový prohlížeč na počítači

Obnovení v mobilní aplikaci

Při přihlašování do aplikace Messenger budete vyzváni k zadání přihlašovacích údajů. Protože je neznáte, kliknete v přihlašovacím menu na možnost „Zapomněli jste heslo?“. V následující nabídce budete muset vyplnit své telefonní číslo nebo email a kliknete na „Následující“. V dalším kroku budete vyzváni k vyplnění kódu, který vám přijde buď v SMS zprávě nebo v emailu v závislosti na tom, jakou z metod jste pro obnovu hesla zvolili. Dále pak už jen vytvoříte nové heslo, kterým se budete od změny v budoucnu přihlašovat.

Mohlo by vás také zajímat: Jak napsat zprávu na Instagramu na PC

Obnovení na počítači

Druhá varianta logicky vyžaduje navštívení přihlašovací stránky Facebooku ve vašem internetovém prohlížeči. Na ní kliknete na položku „Nepamatujete si heslo?“. Dále vyberete kontaktní email, na který si necháte odeslat obnovovací kód a aplikujete stejný postup jako v případě mobilní aplikace.

Pokud máte podezření, že se do vašeho účtu mohl někdo nabourat, je vhodné zvolit také možnost odhlášení ze všech aktuálně přihlášených zařízení.

Zdroj: Facebook.com