Zábava

Jak se přihlásit do Robloxu

Jak se přihlásit do Robloxu

Roblox je online multiplayerová hra ve které můžete vytvářet své vlastní hry nebo si zahrát již ty naprogramované. Tato hra je více oblíbená mezi mladší generací, ale vyzkoušet tuto hru si mohou všichni. K přihlášení do robloxu máte následující možnosti:

  • Přihlášení přes webovou stránku
  • Přihlášení po stáhnutí aplikace
  • Přihlášení za použití e-mailové adresy

Přihlášení přes webovou stránku

Pokud si nechcete aplikaci stahovat na svůj stolní počítač, můžete jít jednoduše na webovou stránku robloxu a podle velice intuitivního návodu se do hry registrovat nebo se přihlásit. Při registraci vyplňujte všechny údaje pozorně a při přihlášení nikdy nepovolujte webovému prohlížeči ukládat Vaše přihlašovací jméno či heslo.

Přihlášení po stáhnutí aplikace

Profesionální či zapálené hráče jistě potěší možnost stáhnutí si plné verze na svůj stolní počítač. Díky přihlášení v již stáhnuté aplikaci docílíte menšího počtu zaseknutí hry nebo jiných technických problémů. Opět se budete muset přihlásit pomocí svého přihlašovacího jména či hesla

Přihlášení za použití e-mailové adresy

Existuje také možnost přihlašovat se pomocí e-mailové adresy, takže si nemusíte pamatovat své uživatelské jméno. Je ale potřeba projít verifikací e-mailu, která by Vám neměla zabrat více než pár minut. 

Pokud se Vám ani po verifikaci e-mailu nepodaří do hry přihlásit, obraťte se na technickou podporu na oficiální stránce robloxu.

Mohlo by Vás také zajímat: Zařízení není kompatibilní s touto verzí – co to znamená?

Zapomenuté heslo

Při přihlášení se také může stát, že zapomenete své heslo. Možná jste si pár dní zpět nastavili nové heslo, a to Vám vypadlo z paměti. Pomocí tlačítka zapomenuté heslo a po vyplnění příslušných údajů Vám roblox pošle nové univerzální heslo, díky kterému se do hry přihlásíte.

Zdroj: Brightchamps.com