Vztahy a láska

Jak se nechat dobývat mužem

Jak se nechat dobývat mužem

Nechcete nechat muži své srdce jen tak a toužíte po tom, aby pro vaše získání vynaložil úsilí. Zajímáte-li se o to, jak se nechat dobývat mužem, máme pro vás několik následujících tipů:

  • Neuhánějte ho
  • Mějte v popředí sebe sama
  • Flirtujte s ním
  • Nabízejte mu přidanou hodnotu

Neuhánějte ho

Abyste mohla v roli, kdy vás muž dobývá, je nezbytné nevytvářet na něj zbytečný nátlak. V momentě, kdy budete platit za dotěrnou a naléhající, nebude mít muž sebemenší touhu vyvíjet nadbytečnou snahu o vaše získání.

Mohlo by vás také zajímat: Jak muž dobývá ženu

Mějte v popředí sebe sama

Vždy musíte začít sama od sebe. Věnujte se svému volnému času a svým prioritám zcela nezávisle na jeho situaci. Tím mu dáte najevo, že jste nespoutaná a zároveň v něm vyvoláte větší touhu a snahu o vaše získání.

Flirtujte

Nebojte se mírně vyzývavých a laškovných gest či řečí. V mužích mohou vyvolat pocity touhy a napětí, což vám zcela jistě hraje do karet. Mějte však své hranice a nesklouzávejte k laciným a povrchním gestům.

Nabízejte mu přidanou hodnotu

A na samý konec možná to vůbec nejdůležitější. Můžete použít jakékoliv postupy a náznaky k tomu, abyste v muži volala touhu o vás bojovat, pokud pro něj ale nebudete jedinečná a nebude mít pocit, že za to opravdu stojíte, nikdy jeho pozornost nezískáte. Snažte se proto být nejlepší možnou verzí sebe sama, čímž v muži přirozeně vzbudíte vyšší míru zájmu.

Zdroj: Momjunction.com