Technologie

Jak se dostat na Instagram bez hesla

Jak se dostat na Instagram bez hesla

Zapomenuté heslo na Instagram může být nepříjemností, která vám znemožní nejen zábavu a další interakci, ale také kontakt s osobami se kterými jste na této sociální síti ve spojení. Pokud vás tento problém trápí, v následujícím článku vám zodpovíme na otázku, jak se dostat na Instagram bez hesla.

Různé způsoby resetu hesla

Hned na začátek pro vás máme dobrou zprávu. Na Instagram se dostanete i v případě, že jste svoje heslo zapomněli a nemáte žádnou šanci ho získat zpět. Existuje navíc hned několik způsobů, prostřednictvím kterých ho můžete obnovit. Instagram nabízí varianty obnovení skrze zaslání kódu na registrační emailovou adresu, telefonní číslo nebo Facebook účet. Záleží tedy na vašich preferencích, kterou z těchto možností zvolíte.

Mohlo by vás také zajímat: Jak napsat zprávu na Instagramu na PC

Snadný postup

Samotný postup obnovy je pak snadný. Na přihlašovací stránce (ať už se přihlašujete na počítači, tabletu nebo mobilu) kliknete na možnost „Pomoc s přihlášením“. Následně podle zvolené varianty obnovy zadáte buď své telefonní číslo, emailovou adresu a nebo kliknete na svůj facebookový účet.

Po klepnutí na tlačítko „Další“ a postupu dle následujících instrukcí vám na vybranou platformu dorazí odkaz, prostřednictvím kterého si můžete nastavit nové heslo a dostat se zpět ke svému účtu.

Postup se může lehce lišit podle užívaného zařízení a jeho verze operačního systému potažmo Instagram aplikace. Celý proces je však natolik intuitivní a snadný, že byste neměli mít se změnou větší problémy. Pokud se vám cokoliv nedaří, můžete se obrátit také na podporu Instagramu.

Zdroj: alphr.com