Lifestyle

Jak se dívá zamilovaný muž

Jak se dívá zamilovaný muž

Počáteční fáze namlouvání s sebou přináší vzrušující flirtování i opojné pocity zamilovanosti, ale i nejistotu. Zejména si často pokládáme otázku, zda náš protějšek chová stejné city. Jak to poznat u muže?

Proč na vás tak zírá? Zamiloval se!

Je do vás zamilovaný, nebo ne? Ať už hledáte náznaky toho, zda se tu v rámci nevinného flirtu „rýsuje“ něco víc, nebo jste dosud na pochybách, protože spolu už sice pár týdnů randíte, ale on se ještě ohledně svých citů nevyslovil, odhalit ho můžete poměrně snadno.

Za muže totiž částo mnohem více než jejich slova prozrazují jejich činy. Zaměřte se na jeho:

PořadíTyp neverbální komunikace
1.pohyby
2.gesta
3.pohledy

Neverbální komunikace totiž o jeho citech napoví víc, než si možná i on sám uvědomuje. Pokud k vám chová intenzivní city, především to poznáte podle očního kontaktu. Zamilovaný muž si vás bude zálibně prohlížet a laškovat s vámi. Někteří muži se to kvůli pocitům nejistoty snaží v počáteční fázi skrýt, ale ženám toto chování většinou neunikne.

A pozor, některé ženy si tento zájem vykládají i mylně. Obávají se, zda s nimi není něco špatně. Nemám rozmazanou rtěnku nebo divný účes, ptají se? Můžete ovšem být v klidu, vašich domnělých nedostatků si nejspíš vůbec nevšiml, naopak se mu rozhodně líbíte.

Zamilovaný muž se na vás dívá a vyžaduje zpětnou vazbu

Pokud máte pocit, že vám doslova visí na rtech a hltá každé vaše slovo, nemýlíte se. Skutečně se muž mimoděk může zaměřovat hlavně na vaše ústa. Dává vám tím najevo, že se opravdu soustředí na každé vaše slovo a nechce, aby mu něco uniklo.

Typicky toto chování doprovází i zvedání obočí. Tím vám dává najevo, že máte prostor pro zpětnou reakci. O tu si ostatně přímo „říká“, protože se na vás zamilovaný muž bude dívat nejčastěji v situaci, kdy se různě předvádí, například baví společnost vyprávěním vtipů. Jednoduše touží po tom, abyste mu věnovala svou pozornost.

Ovšem pozor, nejspíš mu ani to nebude bránit v tom, aby svou přízeň věnoval i jinde. Pokud si ale všimnete, že po vás během flirtování s dalším dámským osazenstvem tajně pokukuje, máte rozhodně jasno v tom, kdo v jeho srdci zaujal čestné místo.