Vztahy a láska

Jak se chovat po rozchodu, aby se vrátil

Jak se chovat po rozchodu, aby se vrátil

Rozchod je vždy nepříjemnou situací pro všechny zúčastněné strany. Ještě negativnější emoce jsou s ním však spojeny v případě, kdy je z vaší strany nechtěný. V takové případě si můžete klást otázku jak se chovat po rozchodu, aby se vrátil. Hlavními zásadami, které byste měla dodržet jsou:

  • Znejte svou cenu a nevnucujte se
  • Pracujte na sobě a žijte svůj život
  • Jednejte narovinu
  • Poučte se ze svých chyb

Znejte svou cenu a nevnucujte se mu

Zlomené srdce vás v mnoha případech může dovést k zoufalým činům. Po rozchodu se však za žádnou cenu nesnažte doprošovat a vnucovat bývalému partnerovi. Snižujete tím svoji cenu i pravděpodobnost možného návratu. Vnímejte svou hodnotu a neponižujte se k ničemu, čeho byste v budoucnu mohla litovat.

Mohlo by vás také zajíat: Jak se vyrovnat s rozchodem, když ho miluji

Pracujte na sobě a žijte svůj život

S rozchodem končí jedna životní kapitola a další začíná. Ať už je vašim cílem získání partnera zpět nebo najití nové spřízněné duše, vždy je dobrým krokem přistoupit ke sebezdokonalování. Začněte pracovat na svých fyzických i psychických kvalitách a staňte se lepší verzí sebe sama.

Jednejte narovinu

Nebojte se bývalému partnerovi dát najevo své pocity. Jednejte přímo, ale v žádném případě ne afektovaně. Je důležité, aby expřítel věděl, že vám na něm záleží a že o něj stojíte. Zároveň je však také důležité zachovat si svoji tvář a důstojnost.

Poučte se ze svých chyb

Přemýšlejte nad tím, jaké byly příčiny rozchodu a snažte se chyby na své straně pro příští případy v budoucnu eleminovat. Jedině tak se posunete dál a zvýšíte i své šance na případný návrat k partnerovi.

Zdroj: Yourtango.com