Vztahy a láska

Jak se chovat jako milenka

Jak se chovat jako milenka

Milenecké vztahy přináší spoustu vzrušení, napětí a krásných chvil. Zároveň s sebou však bohužel často přináší i spoustu problémů, které mohou být psychicky náročné. Pokud nevíte, jak se chovat jako milenka, připravili jsme pro vás článek obsahující několik tipů.

Ujasněte si na čem jste a jaká máte očekávání

Čekáte od mileneckého vztahu i něco více nebo jde z vaší strany jen o úlet? Ujasněte si své očekávání a priority hned na samém začátku a to stejné chtěje po svém milenci. Není nic horšího než investovat své úsilí a především city do osoby, která je nebude opětovat stejným způsobem.

Myslete na sebe a své priority

Jako milenka se možná budete cítit často tak trochu „na druhé koleji“. Nenechte vašeho milence aby zneužíval vaší role a myslete především na sebe. Pokud vám milenecký vztah bude brát více než dávat, měla byste ho co nejdříve ukončit.

Buďte ferová a chtějte totéž po milenci

Jednejte narovinu a to nejen se samotným milencem. Podvádět své bližní není spravedlivé a pokud máte kromě milence i partnera, rozhodně byste měla jít s pravdou ven. Totéž by navíc měl učinit i váš milenec, protože utajování je v dlouhodobém horizontu stejně neudržitelné.

Mohlo by vás také zajímat: Jak se pozná zamilovaný vodnář

Počítejte s nervovým vypětím

Jak již bylo řečeno v samém úvodu článku, v každém mileneckém vztahu si musíte být vědoma všech rizik a nepříjemností, které z něj zákonitě vyplývají. Pokud se rozhodnete být milenkou pro zadaného nebo dokonce ženatého muže, musíte vždy počítat s tím, že z toho pro vás bude vyplývat celá řada nepříjemností a značné nervové vypětí. Neočekávejte snadnou cestu plnou pozlátek, ale připravte se na realitu.

Zdroj: Wikihow.com