Vztahy a láska

Jak se chová zamilovaný muž při sexu

Jak se chová zamilovaný muž při sexu

Projevy zamilovanosti jsou individuální. Celá řada nevědomých gest a postojů však dokáže prozradit velké množství informací. Při milostných hrátkách jde přetvářka stranou a jedná se o velmi dobrou příležitost k projevení citů. Jak se chová zamilovaný muž při sexu? To si rozebereme v následujícím článku. Mezi nejčastější projevy patří:

  • explicitní vyznání lásky
  • přímé pohledy do očí
  • priorita va vašem uspokojení
  • dlouhotrvající styk
  • snaha o blízkost i po styku

Explicitní vyznání lásky

Pokud je váš partner přímočarý, máte situaci značně ulehčenou. Ačkoliv muži často chodí kolem horké kaše, může nastat i situace, kdy vám během milostných hrátek explicitně sdělí, že vás milují. Pak máte vyhráno.

Mohlo by vás také zajímat: Jak poznám, že mě milenec miluje

Přímé pohledy do očí

Ve většině případů je však odhalení lásky samozřejmě podstatně složitější. Pak vám nezbývá nic jiného, než se zaměřit na různé méně explicitní signály. Dobrým příkladem zamilovanosti při mileneckém poměru mohou být od muže přímé a zamilované pohledy do vašich očí. Pokud máte pocit, že na vás může oči nechat, pravděpodobně jste na dobré cestě.

Priorita va vašem uspokojení

V případě zamilovanosti jsou milenecké hrátky spojeny s maximální snahou o uspokojení partnera. Pokud muž upřednostňuje v posteli ženu sám před sebou, je velmi pravděpodobné, že mu na ní opravdu záleží.

Dlouhotrvající styk

Milenecké poměry bez lásky jsou většinou charakteristické snahou o rychlé uspokojení a ukončení styku. Pokud je muž zamilovaný, může se naopak snažit vzájemnou blízkost protahovat a neuspěchávat.

Snaha o blízkost i po styku

Vyvrcholením romantika nekončí. Jestliže se jeho chování ani po uspokojení nezmění a vyžaduje vaši blízkost, pak je velmi pravděpodobné, že se s vámi cítí dobře a chová k vám city.

Zdroj: Millennialships.com