Vztahy a láska

Jak přesvědčit partnera k návratu

Jak přesvědčit partnera k návratu

Máte za sebou těžký rozchod a hledáte jakýkoliv způsob, jak přesvědčit partnera k návratu do vztahu? Jaké jsou vaše možnosti a zda je podobný přístup vůbec dobrým nápadem si rozebereme v následujícím článku.

Nátlak a přesvědčování nefungují

Na hlavní otázku si zodpovíme hned v samém začátku. Pokud si představujete přesvědčování partnera k návratu do vztahu tak, že pomocí kouzelné formule nebo kombinace vět ho donutíte, aby se do vás opět zamiloval, bohužel vás zklameme. Přesvědčit někoho k lásce není možné. Obnovit vztah dokážete jedině v případě, kdy sebe samo zdokonalíte a odstraníte nedostatky, které v minulosti vedly k rozchodu.

Mohlo by vás také zajímat: Šance na návrat po rozchodu

Identifikujte důvody rozchodu

Abyste mohli zmíněné problémy odstranit, musíte být nejdříve schopní identifikovat, proč k rozchodu došlo. Odpovězte si na otázku ze svého pohledu a nebojte se zeptat i bývalého partnera, aby vám sdělil, jak situaci vnímá on a co vedlo ke konci vztahu.

Pracujte na sobě

Poté vám již nezbývá než na sobě zapracovat a udělat ze sebe lepšího člověka. Snažte se eliminovat své slabé stránky, pracujte na své psychické i fyzické kondici a výsledek se jistě dříve nebo později dostaví.

Pokud byla chyba skutečně na vaší straně, mohla by vás doběhnout i v budoucích vztazích. K poučení byste proto měli dospět bez ohledu na to, zda se budete snažit o získání bývalého partnera nebo navazování nových kontaktů.

Buďte trpěliví

Nesnažte se o okamžité změny. Nechte si čas na vstřebání situace a buďte dlouhodobě konzistentní. Pokud jste dělali opakovaně chyby, může vám práce na jejich odstranění zabrat delší dobu, což by vás nemělo odradit.

Zdroj: Theadventurouswriter.com