Vztahy a láska

Jak poznat, že si se mnou jen hraje: 4 jasné signály

Jak poznat, že si se mnou jen hraje: 4 jasné signály

Jak poznat, že si se mnou jen hraje? To je otázka, kterou si v začátcích vztahu může při nestandardním přístupu klást nejeden z nás. Přestože odhalení toho, že to s vámi protějšek nemyslí vážně může být v mnoha případech obtížné a problematické, existují určitě společné znaky těchto situací. Zejména se jedná o:

  • nezájem o plánování budoucnosti
  • silnou preferenci fyzického kontaktu nad společně tráveným časem
  • nezájem o seznámení s přáteli či rodinnou
  • vyhýbavé a neexplicitní konverzace

Nezájem o plánování budoucnosti

Pokud to s vámi protějšek nemyslí vážně, bude mu velmi nepříjemné řešit otázky, které se týkají vzdálenější budoucnosti. Jestliže se vymlouvá při plánování dovolené za půl roku nebo odmítá řešit, kam se váš vztah posune až dokončíte studium, máte na stole první varovný signál, že to s vámi možná nemyslí až tak vážně.

Mohlo by vás také zajímat: Jak poznám, že mě milenec miluje

Preference fyzického kontaktu

Máte pocit, že by s vámi veškerý čas nejraději trávil v posteli a jakmile naplánujete rande s jiným než mileneckým programem, tak se začne váš protějšek cukat? Pak je veliká pravděpodobnost, že vás využívá pouze pro uspokojení svých tužeb a nic hlubšího v kontaktu s vámi nevidí.

Nezájem o seznámení s vašimi blízkými

Pokud nám na někom záleží, obvykle máme po určitém čase touhu seznámit ho s našimi nejbližšími. Ať už se jedná o rodinu nebo přátele, měl by být váš partner nebo partnerka otevřený jejich poznávání. Jestliže se k tomu staví zády, měli byste zpozornět a zjistit všechny důvody.

Vyhýbavé a neexplicitní konverzace

Pokud si s vámi jen partner jen hraje, pravděpodobně nebude chtít řešit vaše problémy, zajímat se o váš volný čas nebo s vámi mluvit o budování společného vztahu. Poznat byste to měli z nejistých a neexplicitních odpovědí a nezájmu o společné hlubší konverzace.

Zdroj: Thetrulycharming.com