Technologie

Jak poznám, že si mě někdo zablokoval na Instagramu

Jak poznám, že si mě někdo zablokoval na Instagramu

Někdo se vám přestal ozývat na Instagramu nebo ho nemůžete vyhledat? Jednou z možných příčin je proběhlá blokace vašeho účtu ze strany dotyčného. Poznat s jistotou, že si vás někdo zablokoval však může být poněkud problematické. V následujícím článku vám proto přinášíme několik tipů, podle kterých se můžete orientovat.

Rozdíly mezi veřejným a soukromým účtem

V první řadě je nutné uvést, že rozeznání toho, zda vás někdo na Instagramu zablokoval se bude lišit podle toho, jestli dotyčný disponuje soukromým nebo veřejným účtem. V případě, že je účet soukromý a majitel si vás zablokoval, nebudete ho moct najít po zadání uživatelského jména. Jestliže je veřejný, uvidíte po zablokování na jeho stránce hlášku „Uživatel zatím nezveřejnil žádné příspěvky“. Zároveň neuvidíte informace o počtu sledujících a sledovaných, a také se vám nezobrazí profilový obrázek.

Mohlo by vás také zajímat: Jak zjistit heslo na Messenger

Může jít o odstraněný účet

Pomocí výše uvedeného postupu však bohužel nedokážete v některých případech rozeznat, zda si daný uživatel svůj účet neodstranil a nikoliv provedl blokaci vašeho profilu. Obě situace totiž přinášejí stejný výsledek.

Ověření pomocí jiného účtu

Nejspolehlivější cestou k ověření vaší domněnky je proto vždy ověření pomocí jiného účtu. Můžete požádat kamaráda nebo známého aby danou osobu zkusil vyhledat a poměrně snadno a rychle tak odhalíte, zda je účet nedostupný pouze pro vás nebo pro všechny uživatele.

Zdroj: businessinsider.com