Technologie

Jak poslat SMS ze skrytého čísla

Jak poslat SMS ze skrytého čísla

Využívání skrytého čísla může být v některých případech dobrým krokem pro zachování anonymity. Pro volání využívá této možnosti čím dál tím více lidí. Pokud vás zajímá, jak využít podobnou možnost i pro odesílání zpráv a konkrétně pak, jak poslat SMS ze skrytého čísla, připravili jsme pro vás článek ve kterém si tuto problematiku rozebereme.

Dvě nejčastější varianty

K odesílání SMS ze skrytého čísla můžete zvolit různé postupy. V následujícím článku se zaměříme na dvě hlavní možnosti, které jsou nejčastěji používané díky své jednoduchosti:

  • Odeslání prostřednictvím SMS brány
  • Odeslání pomocí speciálních aplikací

Odeslání prostřednictvím SMS brány

SMS brány se dříve těšily velké oblíbenosti mezi uživateli služeb mobilních služeb. S nástupem neomezených tarifů však došlo ke značnému odlivu zájmu. Velké množství podobných služeb však stále existuje. Výhodou je především velmi snadná obsluha. Do prohlížeče stačí zadat adresu vybrané brány, vyplnit text a následně můžete anonymně odeslat SMS na téměř jakékoliv číslo.

Mohlo by vás také zajímat: Jak se přihlásit do Messengeru bez hesla

Odeslání pomocí speciálních aplikací

Pokud chcete ještě sofistikovanější metodu, která vyžaduje stažení aplikace, můžete využít ze stále poměrně široké nabídky. Na výběr máte aplikace, které fungují na stejném principu jako zmiňované SMS brány a umožňují anonymní odeslání nebo můžete dokonce zvolit výběr neexistujícího telefonního čísla, které zprávu také umožní anonymizovat.

Nezapomeňte však, že odeslání SMS zpráv z anonymních nebo skrytých čísel není ve většině případů ideální volbou a nezbavuje vás zodpovědnosti za odesílaný obsah. Vždy je tedy lepší využít klasickou cestu odeslání zprávy ze svého vlastního čísla.

Zdroj: Wikihow.com