Finance a peníze

Jak poslat peníze z Paysafecard na Paysafecard

Jak poslat peníze z Paysafecard na Paysafecard

Paysafecard umožňuje online platby za nakoupené poukazy, které lze uplatnit při nákupech v různých online obchodech. Do redakce nám v poslední době opakovaně přichází dotaz „Jak poslat peníze z Paysafecard na Paysafecard“ a docílit tak převodu mezi jednotlivými účty. V následujícím článku si rozebereme, zda je to možné.

Převod mezi účty není možný

Na hlavní otázku si zodpovíme hned na začátku. Převod prostředků z jednoho Paysafecard na druhý bohužel není možné. Účet slouží pouze jako sloučení jednotlivých samostatných kuponů, které jste předtím zakoupili. Pokud chcete tedy peníze přeposlat, můžete využít jedině možnosti převodu peněz na vlastní platební kartu a dále s nimi disponovat dle svého vlastního uvážení a preferencí.

Mohlo by vás také zajímat: Jak poslat SMS ze skrytého čísla

Darování poukazu nebo prostředků na Paysafecard

Pokud chcete dotovat jiný Paysafecard, můžete majiteli daného účtu přeposlat kód ze zakoupeného poukazu prostřednictvím kterého může dojít k navýšení jeho konta. Tím dosáhnete snadného převodu vlastních prostředků na jiné konto bez jakýchkoliv nežádoucích problémů. Kupony jsou k dispozici v supermarketech na čerpacích stanicích nebo třeba v trafikách.

Poslední možností, jak někoho obdarovat vlastním obnosem na Paysafecard je pak sdělení přihlašovacích údajů k vašemu osobnímu účtu, díky čemuž samozřejmě může obeznámený člověk nakládat volně s vaším zůstatkem. Tuto variantu však samozřejmě není vhodné volit v případě, že nemáte k obdarovanému maximální důvěru, protože snadno může zneužít přístupu k vašemu účtu.

Zdroj: paysafecard.com