Technologie

Jak obejít soukromý účet na Instagramu

Jak obejít soukromý účet na Instagramu

Známe to každý, při procházení Instagramu narazíme na profil, který bychom si chtěli zobrazit, ale protože je soukromý, nemáme k jeho prohlížení práva. Existuje několik cest, jak obejít soukromý účet na Instagramu. Mezi nejčastější patří:

  • Požádání o sledování
  • Využití alternativního účtu
  • Dostupné programy

Požádání o sledování

Nejjednodušší a nejrozumnější variantou je vždy požádat daný účet o možnost sledování. Pokud někdo blokuje svůj obsah a neumožňuje veřejnosti jeho prohlížení, pravděpodobně k tomu má svůj dobrý důvod a jedinou správnou cestou je vždy požádat o sledování. V případě, že vám dotyčný žádost nepotvrdí, měli byste jeho rozhodnutí respektovat.

Mohlo by vás také zajímat: Příspěvky, které se mi líbí – Instagram

Alternativní účet

Pokud se i přesto rozhodnete hledat alternativní možnosti, jak obejít soukromý účet na Instragramu, můžete vyzkoušet využití alternativního účtu. Pokud daná osoba nechce povolit sledování přímo vám, existuje možnost vytvoření anonymního účtu. Také se můžete spojit s někým, o kom víte, že dotyčného sleduje a poprosit ho, zda by vám obsah profilu neukázal.

Využití programů

Existuje také celá řada programů, které slibují, že prostřednictvím nich můžete soukromé účty prohlížet. Jejich funkčnost je však poněkud pochybná a v drtivé většině případů je obsah schovaný za paywallem. Často se může jednat o podvody, které se z vás pouze snaží vylákat peníze a jejich používání rozhodně nedoporučujeme.

Zdroj: Outlookindia.com