Zábava

Jak nakreslit lehkého vlka

Jak nakreslit lehkého vlka

Vlk je zvířetem s celou řadou symbolik a významů a možná i z toho důvodu se stává často objektem pro různá umělecká díla. Pokud chcete vytvořit obraz s vlkem i vy, ale nevíte jak na to, připravili jsme pro vás popis nejjednoduššího způsobu, jak nakreslit lehkého vlka.

Instruktážní video

Pokud hledáte konkrétní návod na pro jednoduchý nákres vlka, mohlo by pro vás být zajímavé i následující video, které zobrazuje celý proces krok za krokem. Pouze za použití černého fixu a dvou základních barev pastelek dokážete s uvedeným tutoriálem nakreslit relativně sofistikovaný a především líbivý obrázek.

Jak nakreslit lehkého vlka

Celá řada technik

Vybrat si můžete i celou řadu dalších způsobů. Použít můžete například jen jednoduchou kresbu klasickou tužkou. Pro úplné začátečníky nebo méně zručné jedince může být zase dobrou volbou obkreslení existujícího obrázku pomocí průsvitného papíru. Pokud naopak patříte mezi pokročilejší, sáhněte po akvarelech či vodovkách, které jistě posunou malbu na novou úroveň.

Hodit se vám může také inspirace z internetu. Pokud zkusíte zadat do vyhledávače obrázků příslušné fráze, dostane se vám celá řada velmi povedených obrázků, které můžete využít jako předlohu pro vlastní tvorbu.

Mohlo by vás také zajímat: Jak nakreslit cute věci

Fantazii se meze nekladou

Uvedené způsoby a techniky pak samozřejmě nejsou jedinou možností. U všech kreseb a maleb vždy platí, že největší přidanou hodnotou je autorova kreativita a schopnost přidat jim osobitý ráz. Nebojte se proto experimentovat a zkoušet ztvárnění podle vašich představ.

Zdroj: Youtube.com