Ostatní

Jak nakreslit cute věci

Jak nakreslit cute věci

Baví vás kreslení a nemáte dostatek inspirace? Rádi byste vytvořili něco roztomilého a obdarovali blízkou osobu nebo jen rozšířili své desky s výkresy? V následujícím článku vám přinášíme 3 tipy, jak nakreslit cute věci.

Zvířátka

Za symbol roztomilosti mnoho lidí považuje zvířata. Pokud zvýrazníte jejich typické roztomilé rysy, budete jistě se svými výkresy slavit úspěch. Fantazii se meze nekladou. Obecně se mezi nejroztomilejší zvířata jistě řadí štěňata, koťata nebo třeba křečci. Pro námět však mohou posloužit i divočejší zvířata jako třeba srnky, veverky či dokonce ptáci.

Děti a miminka

Kdy by nemiloval dětský úsměv na tváři? I ten často navozuje velmi pozitivní emoce a řadí se mezi nejroztomilejší motivy. Zkuste zvýraznit nejdůležitější znaky a určitě nebudete své volby litovat.

Mohlo by vás také zajímat: Jak vydělat peníze ve 13

Neživé předměty s lidskými rysy

Ztotožnit se však můžete samozřejmě i s neživými předměty a pro vytvoření dojmu roztomilosti je doplnit lidskými rysy. Například roztomilý hrnek, televize nebo laptop s lidskou tváří dokáže leckdy vytvořit zajímavý a především líbivý dojem.

Fantazii se meze nekladou

Obecně pak samozřejmě platí, že cute či roztomilé obrázky mohou být vytvořeny z téměř jakéhokoliv námětu. Vždy záleží spíše na konkrétním provedení, než na tom, co se rozhodnete nakreslit. Pokud vám chybí inspirace, zkoušejte hledat v obrázcích na internetu nebo se inspirujte v existujících dílech.

Zdroj: notebooktherapy.com