Zdraví a krása

Jak nafingovat bolest zad a proč to není dobrý nápad

Jak nafingovat bolest zad a proč to není dobrý nápad

Jak nafingovat bolest zad? To je dotaz, který dorazil do naší redakce od jednoho z pravidelných čtenářů. Jaké existují způsoby předstírání bolesti a proč není dobrý nápad je využívat? To si rozebereme v následujícím článku.

Bolest zad je často předstíraná z důvodu těžkého odhalení

Předstírání nemocí je bohužel v dnešní společnosti velmi častým jevem. Bolest zad pak patří k těm vůbec nejčastěji předstíraným především z důvodu, že:

  • se těžko prokazuje, zda je skutečná či nikoliv
  • patří mezi běžné bolesti, které trápí mnoho lidí, takže je uvěřitelná
  • je poměrně snadné ji předstírat
  • může přestat i z ničeho nic, takže není problém vrátit se rychle k normálnímu fungování.

Nejčastěji pak nepoctivci fingují bolest zad jednoduše tak, že předstírají svoji omezenou hybnost, pohybují se pomalu, při prudkých pohybech se chytají za předstíraně bolestivá místa a snaží se trávit co nejvíce času v poloze v leže.

Při podobných symptomech je téměř neodhalitelné, zda je bolest skutečná, či nikoliv, protože neexistuje žádné objektivní hledisko, které by pohledem mohlo vyloučit, že někoho skutečně trápí.

Mohlo by vás také zajímat: Jak onemocnět do 5 minut a proč to není dobrý nápad?

Nepředstírejte bolest a postavte se k problémům čelem

V naprosto drtivé většině případu však není předstírání jakékoliv bolesti nebo nemoci správným řešením. Uvědomte si, že fingování bolesti zad před nepříjemnými povinnostmi neutečete a pouze je oddálíte. Až dojde na jejich řešení, může se stát, že budou ještě problematičtější, a proto vám podobný postup rozhodně nedoporučujeme.

Zdroj: Fitorbit.com