Vztahy a láska

Jak muž dobývá ženu

Jak muž dobývá ženu

Nejste si jistá, zda se o vás snaží nebo si jen děláte plané naděje? V tom, jak muž dobývá ženu lze obvykle spatřovat určitě vzorce. Nejčastěji se jedná o následující:

  • Snaha trávit s vámi čas
  • Fyzické svádění
  • Komplimenty
  • Ochranářství a starotslivost

Snaha o společné trávení času

Máte pocit, že muž doslova vyhledává vaši přítomnost a dělá vše proto, aby s vámi mohl trávit čas? Právě společné chvíle mu dávají šanci bojovat o vaši přízeň a snažit se vás získat. Jedná se proto o jeden z nejčastějších způsobů, jak muž dobývá ženu.

Mohlo by vás také zajímat: Stydlivý zamilovaný muž

Fyzické svádění

V případě, že jste již o něco dále nebo se muž nebojí explicitnějších náznaků, může dojít z jeho strany k fyzickému svádění. Nemusí se vždy jednat rovnou o milenecké úmysly, ale například jen dotyky či polibky.

Komplimenty

Snaží se vám dávat jednu lichotku za druhou? U spousty mužů jsou podobné verbální snahy jasným indikátorem „balení“. Vnímejte, jakým způsobem s vámi mluví a nepřehlížejte jeho náznaky.

Ochranářství a starostlivost

Muž dobývá často milovanou ženu také skrze vytváření ideálního prostředí. Může se vás tak snažit chránit, dělat si o vás starost a vyvolávat ve vás pocit, že v jeho společnosti jste v bezpečí.

Vše je individuální

Na konec je ještě nutné konstatovat, že u každého muže probíhá svádění odlišně a není možné zcela univerzálně určit, jak se bude chovat zrovna váš vyvolený. Vždy tedy musíte být pozorná a domýšlivá.

Zdroj: Hindustantimes.com