Lifestyle

Jak miluje štír

Jak miluje štír

Znamení zvěrokruhu podle přesvědčení některých lidí dokáže výrazně ovlivnit povahu konkrétního člověka, jeho profesní úspěchy i osobní život. Co říkají hvězdy na znamení Štíra? Jak miluje?

Štír

  • od 24. října do 22. listopadu
  • vodní znamení
  • jedno ze čtyř pevných znamení

Štír je chodící gezír emocí a vášně

Štír je odvážnou a vášnivou osobností. Ve vztahu jsou tito lidé velmi emocionální. Mají rádi sex a jen máloco je v něm dokáže překvapit. Spoustu toho už nejspíš zažili a vyzkoušeli. Proto je nutné Štíra v posteli neustále překvapovat.

Zástupci tohoto znamení milují nebezpečí a nejrůznější extrémy. Soužití s nimi proto není úplně jednoduché. Působí občas doslova jako sopka plná emocí a v případě Štíra jednoznačně platí, že od lásky k nenávisti je někdy jen malý krok.

Vztah s nimi může být někdy doslova italský. Svůj temperament nenechávají zrozenci znamení Štíra í jen tak poutat, je proto pravděpodobné, že se vyloženě s nadšením nepohrnou do manželství.

Velmi často se o nich traduje, že jsou doslova chroničtí nevěrníci. To ovšem není tak docela pravda. Štír utíká jinam pouze tehdy, pokud se nudí. Nemá-li po boku někoho stejně vášnivého, jako je on sám, vyrazí své štěstí hledat jinam, i když jinak nevěru neuznává.

Osobnost, která potřebuje mít své okolí pod kontrolou

Pod vlivem negativních zkušeností rovněž může být typický Štír mimořádně žárlivý. Nejde o typický rys jejich osobnosti, ale spíše o reakci na vnější podnět. Nedejte mu k žárlivosti důvod a váš Štír se promění v toho nejoddanějšího partnera.

Jinak zůstává ve svých postojích velice pevný. To je však i jeho značnou slabinou. Svou chybu totiž jen těžko přizná.

Schopnost mít věci pevně pod kontrolou promítá nemalou měrou i do vztahů. Štír umí velmi dobře číst v lidech a nebojí se nahlédnout pod povrch. Dokáže vycítit potřeby druhých, přestože své vlastní pocity dokáže až mistrně skrývat. To může být na jednu stranu nebezpečné, ale lze to jistým způsobem považovat i za klad. Své rodině je plně oddán.