Finance a peníze

Haló tady Impulsovi: registrace do soutěže 2024

Haló tady Impulsovi: registrace do soutěže 2024

Soutěž „Haló, tady Impulsovi“ je oblíbenou soutěží známého českého rádia. Peněžní výhry, které se každý den rozdávají jsou velmi zajímavé, takže logicky budí spoustu zájmu. Jakým způsobem probíhá registrace do soutěže „Haló tady Impulsovi“? To si rozebereme v následujícím článku.

Možnosti registrace

Existují tři způsoby, jak se můžete do soutěže zaregistrovat. Níže si rozebereme všechny z nich více dopodrobna.

1. Online formulář

Navštivte soutěžní stránku https://www.impuls.cz/halo-tady-impulsovi a vyplňte registrační formulář. Uveďte své jméno, příjmení, PSČ, věk, telefonní číslo a email. Zaškrtněte políčka souhlasu s pravidly soutěže, zasíláním newsletteru a zpracováním osobních údajů. Nakonec zadejte ověřovací kód z obrázku a formulář odešlete.

2. Mobilní aplikace

Stáhněte si aplikaci „Impulsovi“ do svého mobilního zařízení. Po instalaci se přihlaste pomocí svého účtu a vyplňte potřebné údaje v sekci soutěží. Tímto způsobem budete mít registraci hotovou během několika minut.

3. Prémiová SMS

Odešlete SMS ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera VÁŠ TELEFON na číslo 906 11 09. Cena zprávy je 9 Kč.

Mohlo by vás také zajímat: Sportka – tabulka výher

Jak soutěž funguje?

Každý účastník soutěže musí být připraven na to, že mu kdykoli zazvoní telefon. Po přijetí hovoru je třeba se do dvou vteřin přihlásit pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. Pokud to stihnete, jste ve hře o finanční výhru. Volání probíhá každé všední ráno mezi 5:00 a 9:00 a také mezi 15:00 a 17:00 a ve hře je 10 000 Kč.

Vždy když volaný účastník nezvedne telefon nebo nepronese do dvou vteřin potřebné heslo, připíše se částka do banku o který se pak v předem určený datum volá stejným způsobem.

Kromě toho jedenkrát týdně volají Impulsovi s prémiovou výhrou 100 000 Kč. Dny v týdnu, kdy je rozdělována tato vyšší částka se liší a nejsou předem stanoveny.