Vztahy a láska

Gesta zamilovaného muže

Gesta zamilovaného muže

Nejste si jistá, zda k vám muž chová nějaké city? Jeho řeč těla na něj může naštěstí velmi mnoho prozradit. V následujícím článku jsme vybrali 4 nejčastější gesta zamilovaného muže, mezi které patří:

  • Pohledy
  • Dotyky
  • Naklánění
  • Blízkost

Pohledy

Jedním z nejjasnějších signálů a gest zamilovanosti jsou nejen u mužů pohledy. Snaha o co nejdelší oční kontakt nebo rozšířené zorničky při pohledu na vás mohou signalizovat, že se muži opravdu líbíte a přinášejí velmi dobré signály, zvyšující vaše akcie.

Mohlo by vás také zajímat: Řeč těla zamilovaného muže

Dotyky

Pokud jste si již dostatečně blízcí, je velmi pravděpodobné, že zamilovaný muž do svých gest zahrne také snahu o fyzickou blízkost prostřednictvím dotyků. Ty nemusí být nápadné a explicitní. Může se jednat například jen o letmá pohlazení, která dají leccos najevo.

Naklánění

Naklání se při hovoru vaším směrem nebo otevírá ve vaší přítomnosti náruč? Směrují jeho paže nebo nohy neustále směrem k vám? I tato gesta předznamenávají často náklonnost či zamilovanost a rozhodně se je vyplatí pozorně sledovat.

Blízkost

Trochu všezahrnujícím gestem je pak již zmiňovaná blízkost v různých podobách. Pokud se vás muž snaží na ulici ochránit před hrozícím nebezpečím, zahřívá vás, když je zima nebo vám podává ruku při chůzi v náročném terénu, mohou se všechna tato gesta generalizovat jako jeho snaha o neustálou blízkost. Ta samozřejmě souvisí s náklonností a často i zamilovaností.

Zdroj: Stylecraze.com