Jídlo a pití

Dorty pro puberťáky

Dorty pro puberťáky

Oslava narozenin je vždy velkou událostí. Pro mnoho náctiletých se pak jedná o významný den, který byste měli vždy zařídit podle jejich představ. Jedním z nejdůležitějších elementů podobných oslav je samozřejmě i občerstvení. Dorty pro puberťáky mohou nabývat různých podob, mezi oblíbené náměty můžeme zařadit například:

  • sportovní motivy
  • motivy z filmu nebo seriálu
  • motivy z počítačových her
  • zvířecí motivy

Sportovní motivy

Máte doma malého sportovce? Jistě mu uděláte radost dortem, jehož námětem bude právě jeho oblíbené sportovní odvětví. Z marcipánu můžete nechat vytvořit například motiv hokejky, fotbalového míče nebo tenisové rakety.

Mohlo by vás také zajímat: Exotická jména pro děti

Motivy z filmu nebo seriálu

Jestli má vaše dítě oblíbený film nebo seriál, bude dort s figurkou nebo podobiznou hlavního hrdiny jistě velmi dobrou volbou. Složitější prvky pravděpodobně nedokážete vytvořit svépomocí, ale šikovní cukráři se jistě podobného úkolu zhostí naprosto bez problémů.

Motivy z počítačových her

Zejména pro chlapce může být zajímavou variantou i ztvárnění scény nebo hrdiny z jeho oblíbené počítačové hry. Hry jako Minecraft nebo Fortnite nabízí celou řadu možných inspirací, které váš puberťák určitě velmi ocení.

Zvířecí motivy

Miluje vaše dítě psy nebo kočky? Dort s obrázkem vašeho domácího mazlíčka bude líbivým a zároveň velmi osobním překvapením. Podobné výtvory se navíc těší velké oblibě i u starších oslavenců, takže je jistě ocení děti ve vyšším věku.

Zdroj: catchmyparty.com