Bydlení a zahrada

Co si vyrobit do pokoje: 5 jednoduchých tipů pro rok 2023

Co si vyrobit do pokoje: 5 jednoduchých tipů pro rok 2023

Chcete zkrášlit svůj pokoj a zároveň nezruinovat rozpočet? Samozřejmě existuje celá řada dekorací, které si můžete velmi snadno a levně vyrobit pouze s využitím několika pomůcek. V následujícím článku vám přinášíme 5 tipů, co si vyrobit do pokoje.

Fotky a obrázky

Naprostou dekorační klasikou jsou obrázky a fotky pověšené na zdi. Díky nim zvěčníte vzpomínky na milované osoby nebo vaše oblíbené okamžiky. Vytisknutí fotografie stojí pár korun a rámeček pořídíte také s velmi nízkými náklady. Pak už jen stačí zavěsit na zeď a bílé zdi najednou vypadají o poznání líbivěji.

Motivační citáty

Patříte mezi jedince, kteří se nechají snadno namotivovat externími vlivy. Vytiskněte si své oblíbené citáty a rozmístěte je po pokoji. Využít můžete opět zavěšení na zeď nebo třeba i nalepení na skříň či dveře. Pokud zvolíte vkusné fonty a pozadí, dokáží váš interiér také zkrášlit.

Mohlo by vás také zajímat: Co nakreslit, když se nudím

Svíčky

Svíčky vytvářejí atmosféru domácí pohody. Jsou velmi levným prostředkem, který kromě vizuálního dojmu přináší i charakteristikou vůni vašeho pokoje a celého domova. Výroba svíček je poměrně snadná a na internetu najdete celou řadu návodů.

Sedací pytle

Dekorace, která se dá zároveň prakticky využít může být zajímavým oživením vašeho pokoje. Stačí ušít jednoduchý povlak a naplnit ho například kuličkami z polystyrenu. Dostane se vám pohodlného posezení, které jistě na první pohled zaujme nejedno oko.

Pomalované květináče

Máte v pokoji velké množství kytek? Co takhle vyzkoušet dekorování květináčů. Jejich barvením dojde k oživení interiéru aniž byste museli vynaložit vyšší finanční částky. Využít můžete například lazury, které by měly být na tento druh tvorby vhodné.

Zdroj: shutterfly.com