Lifestyle

Co napsat holce hezkého

Co napsat holce hezkého

Pokud vás zajímá, co napsat holce hezkého, jak ji zaujmout a následně konverzaci udržet, je tento článek přesně pro vás. Ať už hodláte zahájit SMS či online konverzaci s téměř neznámou slečnou nebo napsat hezkou zprávu své holce, níže naleznete ty nejlepší možné tipy, jak na to.

Jak napsat první zprávu

Měli jste štěstí a získali číslo na holku, která se vám líbí, ale jste moc nervózní na to jí zavolat? Pošlete jí zprávu, máte více času ji dobře zformulovat, abyste nevyzněli příliš zoufale nebo aby si nemyslela, že moc tlačíte na pilu. Hezká první zpráva je velice důležitá, měla by být milá, nenucená, ale zároveň vyjadřovat zájem.

PořadíCo napsatVýznam zprávy
1.Řekněte, kdo jstePřipomeňte jí, kdo jste, aby si mohla uložit vaše číslo. Buďte struční a milí a v první zprávě neposílejte nic příliš dlouhého. Je dobré připojit i otázku, abyste jí zjednodušili odpověď. Např.: Ahoj, tady je Petr, seznámili jsme se včera na koncertě Tamtamů. Jak sis ten koncert užila?
2.Navázejte tam, kde jste přestaliVzhledem k tomu, že jste dostali její číslo, nejspíš už jste trochu konverzovali. Navažte na váš předchozí hovor. Např. Včera jsi říkala, že tady studuješ, ale už jsme se nedostali k tomu, co přesně…
3.Snažte se bavit hlavně o níTím, že se budete ptát na ni, její život a záliby jednak udržíte konverzaci a také projevíte zájem.
4.Netlačte moc na piluUdržujte konverzaci dokud to bude přirozené, snažte se nepůsobit příliš dychtivě a nebuďte vtipní za každou cenu.
5.Ukončete konverzaci včasJakmile získáte pocit, že konverzace začíná slábnout, ukončete ji. Hezky a mile. Zde je ideální příležitost vložit nějakou lichotku (opět: nic přehnaného, hezky jemně a přirozeně). Například: Moc hezky se mi s tebou povídá, ale už budu muset běžet.

Obecná pravidla pro zprávy holce

  • Buďte zdvořilí, milí a zábavní
  • Nenechávejte ji čekat. Pokud se vám líbí, ozvěte se hned, ne za tři dny
  • Nezapomínejte na důležité momenty. Pokud se vám například svěřila, že ji v úterý v poledne čeká náročná zkouška, popřejte jí ráno štěstí nebo se jí odpoledne zeptejte, jak to šlo.
  • Skládejte jí komplimenty. Nezaměřujte se však primárně na vzhled. Např.: Vypadáš jako bezva holka. Jsem opravdu rád, že jsem tě mohl poznat. nebo Na tom večírku jsem se s tebou dobře bavil. 

Hezké zprávy ve vztahu

Když ke své holce chováte silné city, je psaní hezkých zpráv opravdu krásným způsobem, jak jí projevit svou náklonnost. Nezáleží na tom jestli jste ve vztahu už léta, nebo jste se do sebe zamilovali teprve nedávno, hezká zpráva potěší vždy, můžete do ní zapojit i trochu humoru:

  • Zrovna jsem si prohlížel tvůj Instagram a sakra, zlato, vypadáš dobře 😎 Nemůžu se dočkat, až tě večer uvidím.
  • Rád bych ti dneska uvařil večeři. Kdybych teda uměl vařit. Tak mám v nabídce párek a tulení na gauči.
  • V minulém životě jsem musel být svatý…Jinak si nedovedu vysvětlit to štěstí, že mám zrovna tebe.