Vztahy a láska

Co napsat holce, aby jí to potěšilo

Co napsat holce, aby jí to potěšilo

Udělat radost milované osobě by mělo být cílem každého správného partnera. Pokud nejste zrovna v její přítomnosti, může být dobrou volbou poslání hezké zprávy. Jestliže hledáte inspiraci, co napsat holce, aby jí to potěšilo, můžete využít například:

  • Jednoduché vyznání lásky
  • Připomenutí, že jste jí k dispozici
  • Intimní texty
  • Oznámení překvapení

Jednoduché vyznání lásky

Pokud je dívka, kterou chcete potěšit romantické povahy, může být dobrou volbou jednoduché vyznání lásky. Postačí prosté „Miluji tě“ nebo „Pořád na tebe myslím“. Můžete si být jistí, že podobné stručné zprávy vyvolají často pozitivnější emoce než dlouhé slohovky.

Mohlo by vás také zajímat: Jak poznám, že mě miluje muž panna

Připomenutí, že jste jí k dispozici

Prožívá těžké období a vy ji chcete podpořit, ale nemůžete jí být na blízku? Zkuste jí vyjádřit náklonnost a podporu na dálku pomocí zprávy. Dejte jí jasně najevo, že jí s čímkoliv rádi pomůžete a že za ní budete stát, ať se bude dít cokoliv.

Intimní texty

Pokud jste si již dostatečně blízcí, můžete holku potěšit také intimními zprávami. Nebojte se ani pikantností, ale dejte si pozor na to, abyste nepřekračovali hranice, které byste měli mít s protějškem jasně nastavené.

Oznámení překvapení

Kouzlo osobního obdarování je nesporné. V některých případech však vzdálenost neumožňuje druhého potěšit darem kvůli nemožnosti osobního setkání. Zkuste jí proto poslat fotku nebo zprávu, ve které jí oznámíte, že pro ni máte dárek nebo překvapení, jistě bude velmi potěšená.

Zdroj: Happierhuman.com