Ostatní

Co hezkého napsat kamarádce: 4 zprávy, které ji jistě potěší

Co hezkého napsat kamarádce: 4 zprávy, které ji jistě potěší

Nevíte, co hezkého napsat kamarádce, abyste jí zaručeně potěšili a prohloubili vaše přátelství? Připravili jsme pro vás článek s doporučeními a několika tipy, kterých byste se měli při tvorbě vzkazu držet.

Buďte osobní a originální

Rozhodně vsaďte také na originalitu, kopírovat zprávy z internetu v doslovné podobě nikdy nebude tolik úderné. Snažte se trefit kamarádce do vkusu a nad vzkazem skutečně přemýšlejte.

Mohlo by vás také zajímat: Co napsat holce hezkého

Přizpůsobte se situaci

Víte, že si prochází těžkým obdobím? Dejte jí to najevo a podpořte ji například následovně:

  • „Jen jsem ti chtěla říct, že vím, jak těžké pro tebe tyhle chvíle jsou. Jsem tu pro tebe a kdykoliv se na mě můžeš obrátit“.

Pokud naopak zažívá radostné chvíle a sdílí s vámi své úspěchy, můžete ji udělat radost zprávou v podobném duchu:

  • „Jsem hrdá na tvůj výsledek u zkoušky. Je vidět, že když se do něčeho dáš, jen tak se nevzdáš a tohle je výsledek tvé píle. Moc gratuluji!“

Zavzpomínejte na společné chvíle

S dobrou kamarádkou jistě máte spoustu vzpomínek. Pokud v ní chcete vzbudit skutečně silné a pozitivní emoce, vzpomeňte si na některé z nich a zakomponujte je do vašeho vzkazu. Vypadat to může například následovně:

  • „Vzpomněla jsem si, jak jsme spolu v loni touhle dobou ležely na pláži v Egyptě. Hned bych se tam s tebou vrátila. Mám tě moc ráda!“
  • „Pamatuješ, jak jsi mi pomohla minulý rok z mého rozchodu? Zrovna vzpomínám na tvoji obětavost a uvědomuji si, jak moc si tě vážím.“

Přidejte ke vzkazu malou drobnost

Určitě nic nepokazíte, pokud ke vzkazu přidáte nějakou malou pozornost. Nemusí se jednat o žádný drahý dárek. Bohatě postačí třeba jedna květina nebo něco dobrého na zub. Společně se silnými slovy, jistě zanecháte v kamarádce dojem.

Zdroj: Fortuneandframe.com