Zábava

Co dělat venku

Co dělat venku

Máte před sebou volnou chvíli nebo si chcete jen užít nějaký čas v přírodě a nevíte, jak se zabavit? Pokud hledáte inspiraci, co dělat venku, můžete zvolit některou z následujících variant:

  • Procházení a relaxace
  • Sport
  • Geocaching
  • Zahradničení

Procházení a odpočinek

Pokud čtete tento článek, pravděpodobně hledáte tipy na aktivní venkovní vyžití. Co se však na chvíli zastavit a dopřát svému tělu i mysli trochu odpočinku? Procházka v přírodě nebo jen sezení na lavičce v parku na čerstvém vzduchu může být mnohdy tou nejlepší volbou. Nikam se nehoňte a v klidu se nadechněte!

Sport

Pokud preferujete naopak aktivní formu vyžití, je vám k dispozici celá řada outdoorových sportů. Běh, kolečkové brusle nebo jízda na kole jsou všechno varianty, u kterých se perfektně odreagujete a navíc uděláte něco pro své zdraví. Velkou výhodou je, že většinu podobných sportů je navíc možné provozovat téměř kdekoliv.

Mohlo by vás také zajímat: Co nakreslit, když se nudím

Geocaching

Forma zábavy pro dobrodruhy se díky svému rozmachu stává stále zajímavější. Krabičky zvané „kešky“ jsou ukryté v přírodě a nabízejí možnost hry na hledání „pokladu“. Zkuste si vyhledat souřadnice ve vašem okolí a oddat se této zajímavé hře.

Zahradničení

Máte k dispozici zahradu? Můžete se vyzkoušet oddat zahrádkářskému pěstování ovoce, zeleniny nebo dalších plodin. Kromě výplně volného času vám bude odměnou také bohatá sklizeň plná vitamínů.

Zdroj: Teenvogue.com