Lifestyle

Citáty o falešných lidech

Citáty o falešných lidech

Být obklopen upřímnými a čestnými lidmi není občas tak samozřejmé. I nejlepší přítel vás může zradit. Čím bližší jste si tímto člověkem byli, tím větší je následné rozčarování i bolest, kterou zrada způsobí. Jediné pozitivní, co z takové situace vyplyne je poznání, že není všechno zlato, co se třpytí a někteří lidé jsou zkrátka falešní.

AutorText citátu
Sara ShepardVždy spěte s jedním okem otevřeným. Nikdy nic nepovažujte za samozřejmost. Vaši nejlepší přátelé mohou být vašimi nepřáteli.
Dan PearcePodělte se o své slabiny. Podělte se o své těžké chvíle. Podělte se o svou skutečnou stránku. Buď to odradí všechny falešné osoby ve vašem životě, nebo je to inspiruje k tomu, aby se konečně zbavili toho přeludu zvaného „dokonalost“, což vám otevře dveře k těm nejdůležitějším vztahům, kterých kdy budete součástí.
Navonne JohnsCharakter člověka se projevuje jeho činy v životě, nikoli tím, kam usedne v neděli ráno.
Muhammad SaqibLidé nosí masku lži, aby vypadali přitažlivě , takže buďte opatrní.
Auliq IceJe zvláštní, že lidé, kteří o vás vědí nejméně, mají vždycky nejvíc co říct.
Michael Bassey JohnsonKrásná slova a krásný vzhled neznamenají, že je někdo krásný, věřím, že čím krásněji vypadáte, tím klamavěji působíte.
Charles F. GlassmanRaději se obklopuji lidmi, kteří odhalují svou nedokonalost, než lidmi, kteří předstírají svou dokonalost.
Pushpa RanaMiluji falešné lidi, tedy pokud se jedná o figuríny
Chiranjude BirdFalešní lidé jsou jako mýdlové bubliny, které prasknou, když na ně jasně zasvítí slunce.
ShizraFalešní přátelé jsou všude kolem tebe. Využijí tě, a když jsi k ničemu, odkopnou tě.
Karen SalmansohnNa umělé máslo nebo falešné lidi je život příliš krátký.
Mohit KaushikŽivot je o ztrátě přátel, lidí, které znáte. Prostě se zlepšujete v hledání těch, pro které stojí za to trpět.
Carlos WallaceSlovo „přítel“ je nálepka, kterou si může zkusit každý. Vy rozhodnete, kdo se k jejímu nošení nejlépe hodí.