Technologie

Badoo vyhledávání lidí

Badoo vyhledávání lidí

Zajímá vás, zda umožňuje Badoo vyhledávání lidí? Připravili jsme pro vás článek, ve kterém se dozvíte všechny potřebné informace.

Konkrétní lidi vyhledávat nelze

Na hlavní otázku článku si odpovíme hned v jeho první části. Přímé vyhledávání osob jako funkci Badoo bohužel nenabízí. Spolehnout se tedy budete muset na alternativní způsoby, které popisujeme na následujících řádcích.

Mohlo by vás také zajímat: Jak se seznámit v 50

Můžete pomocí funkce „Lidé v okolí“ zúžit filtr

Existuje však cesta, která vám teoreticky může pomoci určitého člověka na seznamce vystopovat. Pokud zvolíte v menu položku „Lidé v okolí“ dostanete nabídku profilů, které se nachází v určité vzdálenosti od vás.

Zároveň v této nabídce můžete filtrovat věk, pohlaví nebo zájmy uživatelů. Pokud tedy máte o daném člověku dostatek informací a nachází se ve vašem okolí, můžete teoreticky zvýšit šance na nalezení jeho profilu.

V následné nabídce lidí ve vašem okolí pak můžete nahlížet na profily v podstatě do nekonečna. Pokud by se dotyčný tedy nacházel ve vaší blízkosti, dříve nebo později byste na něj pravděpodobně v aplikaci narazili.

Zeptejte se dotyčného narovinu

Vždy nejjistější a nejrozumnější volbou ve však přímé oslovení dotyčného na jiné platformě nebo v osobním životě. Pokud máte pochybnosti, že má některý z vašich blízkých profil na Badoo a chcete si tyto domněnky ověřit, jednoduše se ho proto zeptejte.

Zdroj: Techjunkie.com