Zábava

Aplikace na hledání přátel

Aplikace na hledání přátel

Hledání přátel je díky existenci internetových seznamek a mobilních aplikací v dnešní době podstatně ulehčené. Existuje hned celá řada způsobů, jak si nové známosti hledat, mezi nejznámější aplikace na hledání přátel patří například:

  • Tinder
  • Badoo
  • Bumble
  • Klasické internetové seznamky

V následujícím článku si krátce rozebereme specifikace každé z nich a popíšeme jejich vhodnost pro hledání nových přátel.

Tinder

Je jedničkou na trhu seznamovacích aplikací. Je známý především pro hledání vztahu nebo milostných románků, ale hledat na něm můžete i přátele. Stačí správně vyplnit profil a následně hlasovat pro nabízené protějšky. Pokud se vzájemně označíte „lajkem“, můžete začít chatovat a zjistit, zda si budete vyhovovat. Velkou výhodou je oblíbenost aplikace, díky které můžete přátele hledat v podstatě kdykoliv a kdekoliv.

Badoo

Badoo je mezi seznamovacími aplikacemi také na špici. Uživatelů je sice možná o něco méně než v případě Tinderu, ale na výběr stále rozhodně dostanete. Také zde vybíráte uživatele podle jejich profilů a v případě, že si padnete vzájemně do oka, můžete navázat kontakt. Nezapomeňte však do profilu pečlivě vyplnit své preference, jinak se může lehce stát, že získaná propojení budou požadovat spíše vztah.

Mohlo by vás také zajímat: Jak se pozná zamilovaný vodnář

Bumble

Aplikace, která se již těší podstatně menší oblibě, ale i přesto v ní najdete poměrně širokou uživatelskou základnu. I zde platí, že převažují uživatelé, hledající spíše vztah či románek, na druhou stranu můžete ve svých preferencích i profilu dát jasně najevo, jaké jsou vaše preference. Problémem je, že aplikaci lze v České republice využívat spíše jen ve velkých městech, protože jinde je počet uživatelů velmi omezený.

Internetové seznamky

Pokud se chcete seznamovat online, ale rádi byste zvolili konvenčnější cestu než zmíněné moderní aplikace, můžete vsadit třeba také na internetové seznamky. V tuzemsku je velmi populární například Seznamka.cz. Vždy však buďte velmi obezřetní a nové přátele hledejte s patřičnou opatrností.

Zdroj: Oprahdaily.com