Bydlení a zahrada

7 tipů na vybavení do domácnosti

7 tipů na vybavení do domácnosti

Vychytávky na doma dobře fungují jako dárek v podstatě pro každou příležitost, od již zmíněné kolaudace, po vánoční stromeček nebo narozeniny. Nevšední doplňky, se zajímavým designem, zdobí prostor místností, do kterých půjdou.

Doplňky na každou sezónu

Některé doplňky v bytě lze vyměnit každou sezónu. Mezi takové prvky jistě patří dekorační textilie jako závěsy, ubrusy, ubrousky a dekorační povlaky na polštáře. Také dekorativní prvky, mezi které patří umělé květiny, vázy nebo figurky, lze snadno vyměnit za nové, vhodnější. Jsou však některé prvky výbavy, které by měly být nadčasové:

1. Bezdotykový odpadkový koš

Skvělou volbou pro domácnost je například bezdotykový odpadkový koš, který představuje velmi hygienický způsob likvidace odpadků. Díky čidlu se víčko koše otevře pouze tehdy, kdy se k němu přiblížíte rukou. Odpadkový koš je položka, bez které se žádná domácnost neobjede.

2. Moderní hodiny

Bytové doplňky a domácí vychytávky byt oživí a ukáží charakter lidí, kteří v něm žijí. Líbí se vám moderní, industriální styl, nebo spíše klasický, teplý a domácký styl? Módní vychytávky a bytové doplňky doplní image každého prostoru, který chcete vytvořit. Vyberte si například moderní hodiny, které stačí na zeď nalepit.

3. Bytové difuzéry

Vychytávky do domácnosti dokážou nejednoho člověka překvapit – jsou nesmírně originální, zajímavé a navíc se hodí k různým stylům interiérového designu. Uplatní se mimo jiné v kuchyni, v obývacím pokoji a dokonce i v předsíni. Patří mezi ně například interiérové difuzéry. I ty lze pořídit jako bezdotykové řešení. Vaši domácnost krásně provoní.

4. Ekologické nákupní tašky

Vaše domácnost může být eko i v oblasti nákupů. Nemusíte domů tahat igelitky, pokud si pořídíte látkové tašky. Taška na kolečkách je skvělým pomocníkem při tahání těžkých nákupů, navíc vám vydrží několik let. Vybrat si můžete z mnoha designů.

5. Designová lampička

V moderním bytě nemůže chybět světlo – jak to přirozené z četných prosklení, tak to, které vyzařují designová svítidla. V takovém interiéru budou LED osvětlení skvělou volbou. Dokonale spojují atraktivní vzhled a praktické využití. Zajímavým prvkem pak bude designová lampička. Může mít podobu noční lampičky nebo jen modelu na položení na skříňku či stůl. Na trhu najdete spoustu zajímavých produktů – lampy svítící všemi barvami duhy, s medvídky pro děti, se třpytkami a mnoho dalších. Nabídka je skutečně pestrá.

6. Stroj na zmrzlinu

Stroj na zmrzlinu je skvělá vychytávka pro paní domu, která poslouží i jako dárek. Velmi usnadňuje výrobu domácího mraženého cukroví, protože zmrzlinovou hmotu není nutné míchat každou půlhodinu – vše udělá za nás stroj. Na trhu je spousta produktů za různé ceny.

7. Stojan na knížky

Jakou vychytávku dát jako dárek milovníkovi čtení? Stylová zarážka na knihy bude perfektní. V nabídce mnoha výrobců bytových dekorací najdete podpěry ve tvaru písmen, postaviček, zvířátek a dalších zajímavých modelů. Je to nápad na stylový a užitečný dárek a zároveň tip na vybavení do domácnosti.